Nowość od Varius Manx

  • 23.06.2021, 22:06
  • Piotr Stojowski
Nowość od Varius Manx okładka
Legendom polskiej muzyki się nie odmawia. Szczególnie, gdy zapraszają do... kochania! Po trzech latach od wydania albumu „Ent" Varius Manx, jeden z najpopularniejszych polskich zespołów ostatnich dekad, powraca z premierowym utworem „Chodź się kochać". Tytuł może wydawać się nieco prowokujący, ale tak naprawdę piosenka mówi o tym, co w naszym życiu jest najważniejsze.

Piosenka „Chodź się kochać" opowiada o o różnych wymiarach miłości. O tym, jak ważny jest dotyk, ale i słowa. O tym, że miłości nie warto odkładać na później, bo właśnie tu i teraz jest czas, by kochać się!

Zabiegani, zapracowani, przemęczeni, przestajemy pamiętać o tym, co równoważy nasze życie - bliskość drugiego człowieka, czułe szepty, dotyk... Niby nic odkrywczego, a jednak wciąż o tym zapominamy. „Chodź się kochać", niezwykle pozytywna piosenka Varius Manx i Kasi Stankiewicz, to muzyczna forma „przypominajki", że tu i teraz jest czas, by kochać się, dbać o miłość i korzystać z tego daru.

Utwór autorstwa Roberta Jansona i Kasi Stankiewicz nie zawiedzie fanów zespołu. Charakterystyczna muzyczna lekkość i ciepła barwa głosu Kasi to gwarancja, że po wysłuchaniu piosenki będziecie ją nucić cały dzień!

„William Szekspir napisał kiedyś, że jeśli muzyka jest pokarmem miłości, gra dalej... Jest szansa, że z tą piosenką będzie podobnie. Dobry instrumentalny przekaz muzyczny, połączony z tekstem dającym nadzieję, tworzą spójną całość" – komentuje Robert Janson.

 

Piotr Stojowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe