Kasa fiskalna Novitus Nano Online – przyjazna funkcjonalność zamknięta w niewielkich gabarytach

  • 23.06.2021, 14:23
  • Redakcja
Kasa fiskalna Novitus Nano Online – przyjazna funkcjonalność zamknięta…
Kasy fiskalne są duże i nieporęczne? Nic bardziej mylnego! Współczesne technologie sprzedaży na każdym kroku udowadniają, że daleko im do „topornych” rozwiązań sprzed wielu lat. Co więcej, takie modele jak Nano Online, produkowane przez Novitus, cechują się nie tylko małymi gabarytami, ale także bardzo przyjazną funkcjonalnością. Dzięki temu stanowią nieocenione wsparcie w codziennym prowadzeniu sprzedaży lub świadczeniu usług.

Novitus jest polskim producentem technologii sprzedaży, zaś jego kasy fiskalne z serii Nano są obecne na rynku od dekady. Przez ten czas modele ze wspomnianej rodziny produktowej znalazły bardzo wielu nabywców, stając się nawet jednymi z najpopularniejszych urządzeń rejestrujących w naszym kraju. A wynika to przede wszystkim z zastosowanego w nich optymalnego połączenia niezbędnych rozwiązań technologicznych (wymaganych w przepisach), łatwej obsługi, wysokich parametrów, bezawaryjności i kompaktowej konstrukcji. Wszystkie te cechy reprezentuje m.in. kasa fiskalna Novitus Nano Online.

 

Dlaczego ważne jest, że to urządzenie typu online?

Novitus Nano Online, jak sama nazwa urządzenia wskazuje, to kasa fiskalna typu online. Co jednak jest takiego szczególnego we wspomnianym rozwiązaniu technologicznym? Kasy fiskalne online muszą m.in. zapewniać przesyłanie wymaganych informacji do Centralnego Repozytorium Kas. To ich kluczowa funkcjonalność, zaś sama współpraca z serwerami CRK odbywa się za pośrednictwem łącza internetowego, które jest dostępne w danym przedsiębiorstwie. A co pod tym względem oferuje Novitus Nano Online?

Kasa fiskalna polskiego producenta gwarantuje przede wszystkim wybór sposobu komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas. Przedsiębiorca może zdecydować się na współpracę z CRK przez Ethernet (LAN), Wi-Fi lub modem GSM (wewnętrzny bądź zewnętrzny). Kasę fiskalną Nano Online da się więc dostosować do rodzaju łącza internetowego, które jest dostępne w firmie. Z kolei warianty urządzenia z wewnętrznym lub zewnętrznym modemem GSM to w pełni niezależne rozwiązanie technologiczne. W ich przypadku do poprawnej transmisji danych do CRK wymagane jest jednak dodatkowo zastosowanie karty SIM.

 

Nawet do dużej bazy towarowej i rozbudowanego systemu

Kompaktowa konstrukcja i wybór sposobu komunikacji z CRK to nie jedyne atuty modelu Nano Online. Kasa fiskalna Novitus oferuje również wysokie parametry techniczne. Warto wspomnieć, że urządzenie pozwala np. na zaprogramowanie aż 20 000 pozycji towarowych i ich dodatkowe podzielenie na 100 grup. Dzięki temu Nano Online poradzi sobie nawet przy obsłudze dużej bazy PLU, w której znajduje się wiele różnorodnych produktów lub usług. Ponadto, zaletą kasy polskiego producenta jest bez wątpienia płynna łączność z innymi urządzeniami w firmie. Novitus Nano Online może współpracować m.in. z komputerem, terminalem płatniczym, czytnikiem kodów kreskowych, szufladą kasjerską oraz wagą elektroniczną. Ta mała kasa online sprawdzi się więc nawet w rozbudowanym systemie, który składa się z kilku różnych elementów.

Uniwersalna kasa online do pracy stacjonarnej lub mobilnej

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o tym, w jakich działalnościach gospodarczych kasa Novitus jest najchętniej wdrażana. Małe gabaryty tego urządzenia sprawiają, że jest ono doskonałą propozycją dla przedsiębiorców obsługujących swoich klientów w trybie mobilnym. Model Nano Online sprawdzi się idealnie m.in. w trakcie prowadzenia sprzedaży obwoźnej na targowiskach i bazarach lub przy świadczeniu usług z dojazdem do nabywców.

Kompaktowe gabaryty kasy Novitus to ukłon także w stronę małych placówek stacjonarnych, np. lokalnych sklepów, salonów kosmetycznych i fryzjerskich, niewielkich punktów gastronomicznych, kancelarii prawnych, gabinetów lekarskich i stomatologicznych czy warsztatów samochodowych. W takich działalnościach gospodarczych Nano Online zajmie niewiele miejsca na stanowisku pracy, zapewniając tym samy dodatkową przestrzeń na wygodne rozstawienie innych urządzeń dla firmy. Co więcej, ten model wyróżnia się wysoką jakością wykonania, zwiększoną wytrzymałością oraz eleganckim designem. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że kasa fiskalna online od Novitus będzie wizytówką przedsiębiorstwa, w którym zostanie wdrożona.

Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe