Evelina Ross - Zapomniałeś mnie

  • 28.05.2021, 19:12
  • Piotr Stojowski
Evelina Ross - Zapomniałeś mnie Natalia Sobotka materiały prasowe Evelina Ross
Debiutancki singiel dziewczyny z Tic-Toka

"Zapomniałeś mnie" to utwór, który mówi o porzuceniu i zdradzie. Podmiot liryczny w piosence to osoba głęboko skrzywdzona i dotknięta ogromnym cierpieniem, nieustannie przeplatającym się z myślą, że jest ktoś lepszy, ciekawszy i atrakcyjniejszy. Jednak po odnalezieniu "ludzkiego powodu" porzucenia pojawia się dysonans. "Czy naprawdę zostawił mnie dla niej?". "Zapomniałeś mnie" to singiel popowo-alternatywny, ale raz po raz przebijają się w nim brzmienia nawiązujące do gatunku country. Tekst w całości napisała Evelina Ross, natomiast za stronę produkcyjną odpowiedzialny jest utalentowany producent młodego pokolenia, Jakub Dąbrowski.

Evelina Ross o utworze:
Singiel to taka słodko-gorzka opowieść zaśpiewana na wesoło. Śpiewam o kimś, kto kiedyś mnie porzucił, sprawił przykrość. Historia jest oparta na moich osobistych doświadczeniach sercowych. To utwór o tych wszystkich obietnicach, które nagle straciły na wartości i stały się bezgłośne. Napisałam tę piosenkę w jeden wieczór, chcąc wyrzucić z siebie kłębiące się we mnie w tym czasie emocje.

 

Piotr Stojowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe