Harlem z nowym singlem

  • 26.05.2021, 16:57
  • Piotr Stojowski
Harlem z nowym singlem okładka
Zespół od lat cieszy się popularnością wśród swoich słuchaczy.

Lider zespołu Krzysztof "Dżawor" Jaworski, dzielący życie pomiędzy miejscem swoich korzeni i bicia serca Olsztynem a zamieszkania Warszawą, postanowił podzielić się swoją miłością i fascynacją Warmią i Mazurami. 

Singiel "Mazurski Wiatr" utrzymany jest w klimacie poprzednich utworów zespołu, z charakterystyczną zadziornością wokalisty Kuby Weigla i pojawiającego się także w roli wokalisty Krzyśka Jaworskiego, wyrazistymi partiami smyków oraz gitar.

Dorobek zespołu stanowią: sześć płyt długogrających, liczne przeboje, jak: Kora, Kiedy góral umiera, Piąta trzydzieści, Jak lunatycy czy Świat w obłokach, a także liczne kooperacje z grupą Dżem, Braćmi, Grzegorzem Markowskim, Tadeuszem Nalepą, Edytą Geppert, Grażyną Łobaszewską i innymi.

 

Piotr Stojowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe