Wip Bros i Stachursky z kawałkiem „cholerny hajs" i #Cholernyhajs challenge

  • 29.04.2021, 18:24
  • Piotr Stojowski
Wip Bros i Stachursky z kawałkiem „cholerny hajs" i #Cholernyhajs challenge materiały prasowe
Popularni YouTuberzy połączyli siły z legendą polskiej muzyki tanecznej, by zwrócić uwagę na to, jak konsumpcjonizm wpływa na nasze życie i przypomnieć, że relacje z bliskimi są ważniejsze od hajsu. Wspólnemu singlowi wip brosów i Stachursky'ego towarzyszy wyzwanie na TikToku. Sprawdźcie, co nam powiedzieli artyści o swoim nowym projekcie.

YouTuberzy z kanału wip bros przedstawiają swój kolejny utwór muzyczny. Tym razem podjęli współpracę z niekwestionowaną ikoną polskiej popkultury, legendą muzyki dance – Jackiem Stachurskym! W kawałku „cholerny hajs" nawiązali do wielkiego przeboju Stachursky'ego, „Cholerny czas". Utwór jest drwiącym komentarzem do konsumpcjonizmu i panującej kultury pieniądza.

Singlowi towarzyszy specjalne wyzwanie na TikToku, zainicjowane przez chłopaków z wip bros i Jacka Stachursky'ego - #Cholernyhajs. Całe wyzwanie polega na nagraniu scenki, w której uczestnicy udowadniają widowni, że w naszym życiu na pierwszym miejscu nie powinien być hajs, przepych, blichtr, tylko relacje międzyludzkie, takie jak miłość, dobro, życzliwość, skierowane przede wszystkim do rodziny, przyjaciół, znajomych oraz nieznajomych.

A oto, co o współpracy z wip bros powiedział STACHURSKY.

Jak doszło do pana współpracy z wip bros? Znał pan wcześniej twórczość chłopaków?

STACHURSKY: Klasycznie. Napisali do mnie, że mają ciekawy pomysł na wspólny „collab", i co ja na to. Zaproponowałem spotkanie i od słowa do słowa, powstał „Cholerny hajs". Oczywiście wcześniej już znałem niektóre ich projekty, więc pomyślałem, że warto coś razem zrobić. I ... stało się.

Jak podoba się panu wasz wspólny kawałek? Co pan sądzi o takim „odświeżeniu" przeboju „Cholerny czas"?

STACHURSKY: Czas pokaże i rynek zweryfikuje ten nietypowy projekt. Wyczuwam duży potencjał i spore zamieszanie, ale do tego jestem już przyzwyczajony, więc „rokendrolla" czas zacząć.

Czy utożsamia się pan z ideą akcji #Cholernyhajs? Czy zgadza się pan, że w dzisiejszym świecie zbyt dużo myślimy o hajsie, a za rzadko okazujemy miłość, dobro i życzliwość?

STACHURSKY: Dokładnie. Najwyższy czas odwrócić proporcje i zwrócić uwagę, że pewne wartości są ponadczasowe. One naznaczają nasze dusze, podpisując akty zaproszenia życia.

 

Piotr Stojowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe