Tańczyć każdy może

  • 18.04.2021, 12:09 (aktualizacja 18.04.2021, 19:57)
  • Grażyna Bolimowska-Gajda
Tańczyć każdy może
Krystian Krzemiński zachęca do udziału w Turnieju Tańca Towarzyskiego Grand Prix Polski Seniorów oraz w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Błoniu. Patronem wydarzenia jest Burmistrz Miasta i Gminy Błonie Zenon Reszka. Patronat Medialny Radio Sochaczew i portal tusochaczew.pl Celem turnieju jest propagowanie aktywności fizycznej poprzez taniec wśród społeczeństwa. Jest to jednocześnie szansa na promowanie Naszego Miasta i Gminy, lokalnych firm i przedsiębiorców na arenie ogólnopolskiej. Pierwszy raz w historii Naszego miasta organizowana będzie impreza o tej randze. Turniej odbędzie się w dn. 8-9.05.2021 roku w Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu na nowo powstałej Hali Sportowej przy ulicy Grodziskiej 1. Dobry klimat, jaki wytworzył się wokół tańca w ostatnich latach w Polsce, a także potencjał, jaki drzemie w tej dyscyplinie warto ukierunkować zatem na jej rozwój. Taniec łączy pokolenia, wyzwala pozytywną energię, daje poczucie wartości i może także oferować rozrywkę na najwyższym poziomie - zapewnia Krystian Krzemiński w rozmowie z Grażyną Bolimowską-Gajdą

loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Grażyna Bolimowska-Gajda

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe