Romantyczna Farba z nowością

  • 28.03.2021, 21:24
  • Piotr Stojowski
Romantyczna Farba z nowością materiały prasowe
FARBA „Może kocham Cię"... czyli historia pewnej miłości

Nowy singiel Farby „Może kocham Cię" dotyka tematu zagubienia i braku nici porozumienia dwóch osób, które są w długoletnim związku. Osobiście doświadczyła tego Joanna Kozak, liderka, wokalistka, autorka tekstów i muzyki w Farbie.
Chyba każdy kojarzy wielki przebój zespołu Farba, utwór „Chcę tu zostać". Ale mało kto wie, że piosenkę tę napisała wokalistka, Joanna Kozak, dla perkusisty Jacka Woźniaka. W teledysku do tego największego miłosnego hitu grupy, reżyser obsadził ich w rolach pary. Nikt nie przypuszczał wtedy, że utwór „Chcę tu zostać" nie tylko stanie się wielkim szlagierem, ale też połączy tych dwoje na całe życie.

Od 15 lat Joanna i Jacek są małżeństwem, ale łączy ich również muzyczne życie zawodowe, co, jak twierdzi wokalistka, zawsze było trudne do rozdzielenia. Jak mówi sama Joanna, ich związek czasem przypomina wzburzone morze - są w nim przypływy i odpływy... Liderka Farby nie ukrywa, że nieraz w małżeństwie z Jackiem znaleźli się na mieliźnie, ale pomimo trudności i gorszych chwil, zawsze udawało się znaleźć wyjście „z labiryntu miłośnych gier".

„Może kocham Cię" to tekst , który powstał po jednej z burzliwych chwil w życiu tej muzycznej pary - gdy wydawało się, że spakowana walizka i ucieczka to jedyne wyjście z trudnej sytuacji. Kiedy w związku brakuje przestrzeni, a nić porozumienia zaczyna przypominać kłębek, którego nie da się już rozplątać...

Piosenkę „Może kocham Cię" promuje teledysk, który powstał w Gdyni, rodzinnym mieście Farby, w przepięknej scenerii gdyńskiej plaży i orłowskiego klifu. Reżyserem klipu jest debiutująca młoda ukraińska artystka Anastazja Volynska, która nawiązując do klipu „Chcę tu zostać", po raz drugi postawiła przed kamerą Joannę i Jacka, ukazując ich jako parę.

 

Piotr Stojowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe