Katarzyna Grochola muzycznie

  • 14.02.2021, 20:07
  • Piotr Stojowski
Katarzyna Grochola muzycznie materiały prasowe
Katarzyna Grochola przedstawia swoją pierwszą płytę! Album „Moje Kochanie" już dostępny.

Jedna z najpopularniejszych polskich pisarek stworzyła wspólnie ze swoim mężem, Stanisławem Bartosikiem wyjątkowy album. „Moje Kochanie" to idealny prezent na Walentynki - dostępny w sprzedaży w sklepach Empik i na empik.com.
10 lutego 2021 ukazał się album Stanisława Bartosika i Katarzyny Grocholi pt. „Moje Kochanie". Ceniony kompozytor i puzonista, znany ze współpracy z Kabaretem Tey i słynna pisarka, autorka takich bestsellerów, jak „Nigdy w życiu!", „Ja wam pokażę" czy „Makatka", prywatnie młode małżeństwo, stworzyli niezwykły album o wielkiej miłości.

Album „Moje Kochanie" stanowi uzupełnienie najnowszej książki Katarzyny Grocholi, „Zjadacz czerni 8". Zarówno książka, jak i płyta to opowieść o miłości, która nie jest jednowymiarowa, określona, ograniczająca. Miłość jest najważniejszą szansą na człowieczeństwo. Daje nadzieję i nadaje życiu sens.

Choć Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik są małżeństwem młodym, na płycie „Moje Kochanie" opowiadają o miłości dojrzałej. „Moje Kochanie" jest prezentem od pisarki dla męża z okazji jego urodzin. Jak przyznaje pani Katarzyna: „Stasiu nagrywał dla mnie tę płytę przez półtora roku. Niebawem ma urodziny, to taki mój prezent dla niego. Jedni kupują sobie torebki, a ja postanowiłam napisać teksty piosenek i wydać jego płytę. W podziękowaniu za miłość".

Katarzyna Grochola napisała na płytę teksty, zaś Stanisław Bartosik skomponował muzykę. Na krążku znajduje się 11 utworów. W ostatnim, instrumentalnym, wybrzmiewa piękna, harmonijna sonata smyczkowa - utwór jest prezentem dla pisarki od córki Stanisława Bartosika, skrzypaczki Darii Pujanek.

 

Piotr Stojowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe