Licytacja online 29. Finału WOŚP Sochaczew 2021. Życzymy wielkich emocji

  • 28.01.2021, 18:58
  • Źródło: tusochaczew.pl
Licytacja online 29. Finału WOŚP Sochaczew 2021. Życzymy wielkich emocji
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w sochaczewskich licytacjach online 29. Finału WOŚP. Na stronie licytacje.tusochaczew.pl dzięki wspaniałym darczyńcom przygotowaliśmy – mamy nadzieję – dziesiątki niezwykle atrakcyjnych gadżetów. Dla każdego coś miłego. Można zdobyć cenne dzieło sztuki, przeżyć wielką przygodę, zabawić się, pozyskać pamiątkę, coś zjeść, a także czegoś się napić, ale przede wszystkim można wesprzeć Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która od trzech dekad dba o zdrowie Polaków małych i dużych.

Aby wziąć udział w licytacjach, wystarczy kliknąć w adres poniżej:

licytacje.tusochaczew.pl

Licytowanie na naszej stronie jest bardzo proste. Wystarczy wejść na licytacje.tusochaczew.pl, zarejestrować się, podając numer telefonu (z uwagi na dobro tej licytacji musimy przed zatwierdzeniem konta „zweryfikować” użytkownika, oczywiście to dane tylko do naszej wiadomości), obejrzeć gadżety, wybrać te, które nam się podobają, można skorzystać z opcji „obserwuj”, a można od razu licytować, klikając odpowiedni guzik. Kolejne kwoty do licytacji pojawiają się zgodnie z ustaloną przez nas minimalną kwotą podbicia, ale można też wpisać własną, wyższą proponowaną kwotę  (na maila otrzymamy odpowiednie powiadomienia o zmianach w naszych licytacjach).

Co bardzo ważne: wszystkie licytacje kończą się w dniu finału 31 stycznia o godzinie 22.00 (pilnujmy tego czasu). Zarówno odbiór gadżetów, jak i wpłaty wylicytowanych kwot do puszki WOŚP mogą mieć charakter wyłącznie osobisty w siedzibie naszej redakcji przy ul. Narutowicza 1 w Sochaczewie (w dni robocze 8.00 – 16.00, w indywidualnych przypadkach możliwość ustalenia dogodniejszego terminu).  

Życzymy Wam dobrej zabawy, dużych emocji, a w efekcie jak największych kwot dla WOŚP!

Źródło: tusochaczew.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe