Origami już w sklepach

  • 31.12.2020, 19:32
  • Piotr Stojowski
Origami już w sklepach okładka
Wspólny projekt Herdzin&Iwaneczko

W tym dziwnym pandemicznym czasie, na przekór wszystkim okolicznościom, dwóch nagradzanych muzyków stworzyło wyjątkowy album, który był spełnieniem ich muzycznych marzeń. „ORIGAMI" Krzysztofa Herdzina i Krzysztofa Iwaneczki jest już dostępny w sprzedaży w salonach Empik i na empik.com.
Krzysztof Herdzin i Krzysztof Iwaneczko tak mówią o swoim wspólnym albumie „ORIGAMI", który ukazał się nakładem Phoenix Records 15 grudnia 2020:

Pandemia koronawirusa zaskoczyła nas wszystkich. Odcięci od koncertowania, zostaliśmy zmuszeni do szukania dla siebie nowych, dostosowanych do okoliczności form muzykowania.

Ta płyta jest owocem niegasnącej potrzeby tworzenia, na przekór niesprzyjającym okolicznościom. Zrealizowana głównie w domu, bez udziału innych muzyków, niespiesznie i z wielką radością. Jest spełnieniem naszych marzeń o współpracy i powrotem do ukochanej przez nas stylistyki lat osiemdziesiątych.

Poznaliśmy się w bydgoskiej Akademii Muzycznej i od dawna myśleliśmy o tym, żeby połączyć siły i zrobić wspólny projekt. Ta współpraca okazała się dla nas wspaniałą przygodą.

Z radością oddajemy Wam naszą „pandemiczną" płytę. Za jej sprawą chcielibyśmy także życzyć, aby Wasze marzenia zawsze się spełniały, mimo wielu przeciwności. Mamy nadzieję, że nasz świat dźwięków dostarczy Wam wielu chwil wzruszeń.

 

Piotr Stojowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe