Lalu Slavicka i Magda Bereda razem w duecie

  • 30.12.2020, 16:02
  • Piotr Stojowski
Lalu Slavicka i Magda Bereda razem w duecie materiały prasowe
LALU SLAVICKA i MAGDA BEREDA we wspólnym singlu i teledysku „Święta na nowo"

W tym roku Boże Narodzenie wygląda zupełnie inaczej niż do tej pory, ale świąteczny czas i tak czaruje nas swoją wyjątkową atmosferą. Przypomina o tym nowa piosenka  Lalu Slavickiej i Magdy Beredy. Singiel „Święta na nowo" dostępny jest w serwisach streamingowych, zaś teledysk można obejrzeć na YouTube.
Dom powoli wypełnia zapach choinki, z piekarnika wyglądają pierniczki, a za oknem być może zobaczymy, jak prószy śnieg. To nie jedyne rzeczy, które kojarzą nam się ze świętami. Ten czas to przede wszystkim chwile spotkań, rozmów, refleksji. W tym najdziwniejszym roku ostatniego dziesięciolecia będą one jednak zupełne inne niż te, które zapamiętaliśmy sprzed lat.

Gdyby nie rok 2020 i pandemia, pewnie nie doszłoby do niektórych spotkań i porozumień międzypokoleniowych. Jednym z nich było przecięcie się dróg wokalistek Lalu Slavickiej i Magdy Beredy. 

Lalu Slavicka to kobieta, która słowo „korporacja" potrafi odmienić przez wszystkie przypadki. Przez 13 lat pracowała na wysokich menedżerskich stanowiskach w dużych międzynarodowych korporacjach, zarządzając kilkudziesięcioosobowymi zespołami w Katowicach i w Warszawie. Postanowiła jednak zmienić swoje życie i oddać się muzyce. Tą piosenką debiutuje przed szerszą publicznością, a już niedługo odsłoni większy kawałek swojej muzycznej duszy przy okazji premiery swojej debiutanckiej płyty.  

Magda Bereda to dziewczyna, która nieźle namieszała w internecie. Pokazała, że muzyką można się bawić i że nie jest to żaden wstyd. Mówi o sobie „zwykła dziewczyna" , ale prawda jest taka, że jest jedną z najbardziej wpływowych ludzi internetu w Polsce według magazynu „Forbes". Właśnie wydała swoją debiutancką płytę „mniejszeodtrzech", która w niecałą dobę po rozpoczęciu przedsprzedaży trafiła na pierwsze miejsce listy bestsellerów Empiku, a tuż po premierze znalazła się również na oficjalnej liście sprzedaży OLiS. 

To niezwykłe połączenie energii i doświadczeń zaowocowało wspólną piosenką

 

Piotr Stojowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe