Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 28 marca 2024 11:15
Reklama

Pozycjonowanie stron w 2020 roku – poznaj metody, które wywrą wrażenie i przyniosą klientów

W przypadku branży SEO i pozycjonowania z roku na rok zmienia się bardzo wiele. Profesjonaliści z agencji marketingu sieciowego nieustannie muszą dostosowywać taktyki pozwalające dotrzeć na samą górę wyników Google. To ciągłe dostrajanie się do algorytmów i wytycznych sprawia, że coraz ciężej jest pozycjonować stronę samodzielnie. Poniżej wraz z ekspertami postaramy się pokazać Wam kilka metod, które prowadzą do sukcesu online w 2020 roku.
Pozycjonowanie stron w 2020 roku – poznaj metody, które wywrą wrażenie i przyniosą klientów

Przygotuj się na dominację Voice Search i bądź Mobile Friendly

 

Jak doskonale wiemy, około 50% wszystkich zapytań lądujących w wyszukiwarce to te pochodzące z urządzeń przenośnych. Ludzie coraz chętniej przeglądają internet na smartfonach i tabletach, co naturalnie wiąże się ze zmianą nawyków dotyczących przeszukiwania sieci. Przede wszystkim częściej decydujemy się na wyszukiwanie z pomocą głosu. Skutkuje to całkowitą zmianą w wyglądzie haseł lądujących w Google. Są one dłuższe i bardziej złożone semantycznie a w wielu przypadkach zawierają więcej elementów mowy potocznej. Specyfika języka mówionego każe pozycjonerom z profesjonalnych agencji inaczej dobierać słowa kluczowe, ale także pociąga za sobą szereg zmian mających uprościć poruszanie się po stronie użytkownikom korzystającym z Voice Search. Są to przede wszystkim kwestie związane z UX – doświadczeniem użytkownika – w myśl zasad tej sztuki wszystko powinno być jeszcze bardziej funkcjonalne i intuicyjne, tak aby odbiorcy trudno było zgubić się w trakcie przeglądania serwisu. Pozycjonowanie stron przeprowadzone przez fachowców w erze urządzeń mobilnych kładzie też nacisk na uzupełnianie danych strukturalnych oraz przyspieszenie czasu ładowania się strony, co automatycznie przekłada się na Twoje miejsce w wynikach wyszukiwania, zwłaszcza przy frazach z tak zwanego „długiego ogona”.

 

Zacznij tworzyć eksperckie treści odpowiadające na problemy użytkowników

 

Content marketing niezmiennie jest królem działalności online. To on przyciąga na stronę internautę poszukującego odpowiedzi na często trudne pytania. Stawiając na oryginalną i jakościową treść sprawiamy, że rośnie nasza ekspertyza, autorytet i wiarygodność – a więc trzy czynniki, o których Google wspomina w niedawnej aktualizacji algorytmu o nazwie EAT. Dodatkowo dziś to na jakościowych treściach opiera się też proces tzw. link buildingu – budowania bazy linków prowadzących do naszej strony. W tym przypadku współpracując z dziennikarzami, blogerami i influencerami umieszczamy w różnych zakątkach sieci artykuły lub materiały multimedialne odwołujące się do naszej marki. Oczywiście tak ogromne przedsięwzięcie może przerosnąć laika próbującego samodzielnie dojść na czoło wyników Google. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistycznej agencji SEO, która zajmie się wszystkim od A do Z i sprawi, że będziemy mogli poświęcić nasz czas na rozwijanie firmy. Pozycjonowanie stron staje się proste, jeśli za jego sterami pojawiają się fachowcy.

źródło: https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Miłość, wojna i śmierć Miłość, wojna i śmierć "Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu" - powieść z bogatym tłem historycznym to dla autora, nie będącego historykiem, duże wyzwanie - mówi Elżbieta Jodko-Kula. Autorka scenariuszy przedstawień, oraz powieści dla dzieci i młodzieży, Pisze też książki dla dorosłych. Wydawnictwo Szara Godzina opublikowało jej powieść obyczajową "Zdrady i powroty", a Wydawnictwo Prószyński Media książki opowiadające o mniej znanych fragmentach biografii dwóch kobiet, bliskich sercu Marszałka Józefa Piłsudskiego - "Maria Piłsudska. Zapomniana żona", oraz "Ostatnia miłość Marszałka. Eugenia Lewicka. Potem był „Czas niezapomnianych”. A najnowsza powieść to „Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu” Elżbieta Jodko-Kula. Autorka jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej i studium socjoterapii. Od lat pracuje jako pedagog w jednej z podwarszawskich szkół. Publikowała opowiadania i powieści dla dzieci i młodzieży, oraz teksty dramaturgiczne wydane w dwóch zbiorach scenariuszy przedstawień dla teatrów szkolnych. Kilka z nich otrzymało wyróżnienia lub nagrody w ogólnopolskich konkursach. Jedna z nagrodzonych sztuk pt. "Perły szczęścia nie dają" została adaptowana i zaprezentowana widzom teatru telewizji. Sztuka "Zapis" została zrealizowana przez Teatr Animacji w Poznaniu. W 2014 r. ukazała się powieść dla dorosłych zatytułowana "Zdrady i powroty". Dziś o powieści z bogatym tłem historycznym. Skomplikowane losy polskich rodzin zamieszkujących północno-wschodnie tereny międzywojennej Polski, w powojennej historii były pomijane milczeniem. Od września 1939 roku do końca wojny na Wileńszczyźnie pięciokrotnie zmieniali się okupanci, ale po wojnie nie uczono o tym w szkołach. Przypominanie, że na wschód od powojennych granic kiedyś była Polska, nie było dobrze widziane. Uciekinierzy i przesiedleńcy przez lata nie mogli odwiedzać rodzinnych ziem i wielu z nich do końca życia nie ujrzało opuszczonych w pośpiechu chat, domów i dworów. Powieść „Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu” opisuje historię przyjaźni trzech młodych mężczyzn, z pokolenia Kolumbów. Burzliwe dzieje dawnych Kresów stają się tłem i kanwą historii ich rodzin. W sielski obraz terenów, gdzie wielonarodowościowa ludność żyła we względnej harmonii, wkroczyła polityka i zmieniła wszystko. Przez lata zgodnie żyjący sąsiedzi poddani intensywnym działaniom agitatorów stali się dla siebie wrogami. Na przykładzie jednostkowych historii ludzkich pokazane są przemiany, które zaważyły na życiu setek tysięcy Polaków z Wileńszczyzny. Fakt, że część bohaterów to postacie autentyczne, uwiarygodnia opowieść. Na historię narodu składają się losy wszystkich jego dzieci i każdemu z nich należy się pamięć.Data dodania artykułu: 24.03.2024 12:42
Reklama
Reklama
Reklama