PachYa i Calvin O'Commor

  • 27.11.2020, 14:36
  • Piotr Stojowski
PachYa i Calvin O'Commor materiały prasowe
I ich wspólny kawałek On my own!

Dziś prezentujemy młodą artystkę - PachYa, piosenkarka, kompozytorka oraz autorka tekstów. Opracowała muzyczny nieodparty oraz unikalny styl hybrydowy, przyciągający ludzi z różnych kultur. Międzynarodowe rewolucje muzyczne Pop, dance  ,to nie tylko muzyka ,to niesamowite dźwięki o uniwersalnym charakterze i pozytywnym przesłaniu społecznym, majacym na celu zjednoczenie przełomowego świata , ludzi oderwania się od tej codziennej rzeczywistości oraz przeniesienia się w wibracyjny muzyczny Stan . Poczuj ta pozytywna energię  , i zaznaj głębiej odniesień utworów  muzycznych PachYa.

Co sama mówi o swojej muzyce? Mimo trosk świata jest sztuka, która pociesza i dodaje otuchy. Musimy czasem być sami, aby odnaleźć siebie. Moją nutkę dedykuję wszystkim, którzy chociaż raz poczuli to, co ja, kiedy pisałam tekst. Samotność jest czasem smutkiem, ale też drogą do odnalezienia siebie samej, aby być znów szczęśliwym człowiekiem. Nowy singiel powstał w magicznym nadmorskim Mrzeżynie na Pomorzu Zachodnim.

 

Piotr Stojowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe