Mag Chlebowska prezentuje singiel

  • 07.11.2020, 19:50
  • Piotr Stojowski
Mag Chlebowska prezentuje singiel materiały prasowe
„To fall in love is easy"

To drugi singiel wokalistki Mag Chlebowskiej, który powstał we współpracy z brytyjskim muzykiem i producentem Simonem Toulson-Clarke, liderem legendarnego zespołu Red Box.
Mag Chlebowska  to poznańska wokalistka i kompozytorka. Jest absolwentką kierunku kompozycji elektroakustycznej na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Od niedawna współtworzy muzyczny projekt ze słynnym brytyjskim muzykiem, Simonem Toulson-Clarke, liderem zespołu Red Box (znanego z takich przebojów, jak „Chenko", „For America" czy „Lean On Me"). Właśnie zaprezentowała drugi singiel projektu, zatytułowany „To fall in love is easy".

Autorem tekstu i producentem utworu jest Simon Toulson-Clarke, za muzykę odpowiadają Toulson-Clarke i perkusista Red Box, Derek Adams. W nagraniach uczestniczył też słynny szkocki gitarzysta, Ali Ferguson (Ray Wilson, Red Box).

Mag Chlebowska mówi o swojej najnowszej piosence: 

Zakochać się jest bardzo łatwo, trudniej jest kochać. (śmiech) Wielu z nas przeszło przez te etapy, miało zawód miłosny, stan przygnębienia, często niewiedzy, co dalej... Utwór ten można rozumieć także szerzej – mówi on o naszej ludzkiej naturze, pewnego rodzaju afektywności, o tym, że można łatwo zostać pochłoniętym przez emocje i pragnienia. Doświadczyłam, że wiele wyborów w życiu człowiek dokonuje nieświadomie, a nasze deficyty są tak silne, że przez większość życia staramy się tylko je zaspokoić, zapominając o tym, co jest dla nas tak naprawdę ważne i potrzebne. Otrzymujemy wtedy fałszywy obraz siebie, który nie pozwala nam zobaczyć swojego prawdziwego „Ja" , odkryć powołania, tego, po co tu tak naprawdę jesteśmy.

 

Piotr Stojowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe