Bofzin i nowy komiks.

  • 07.11.2020, 19:45
  • Piotr Stojowski
Bofzin i nowy komiks. materiały prasowe
A w nim pandemia.

Sochaczewski rysownik Łukasz Kuciński znany szerzej jako Bofzin prezentuje swoje nowe dzieło. To bardzo aktualny komiks dotyczący wirusa Covid-19. Album ten porusza niezwykle aktualny temat – bez limitu wiekowego odbiorcy. Pod wszystko mówiącym tytułem kryje się nowy twór Autora. Całkiem inny od wszystkich dotychczasowych prac. Nie tylko doborem środków komunikacji wewnątrz, ale wyjątkowy również dlatego, że napisany jest w całości rymowanym tekstem. Znajdziemy tu obecność koronawirusa na bardzo wielu płaszczyznach, m.in.: naukowej, społecznej czy humorystycznej. Wszystko to z jednej strony podane całkiem serio, z drugiej: nie pozbawione „mrugnięć do Czytelnika" i innych „smaczków", jakie przemyca Autor w tle. Przede wszystkim jednak jest to pozycja krzepiąca serca, w tym trudnym okresie.

W albumie znajdziemy również liczne dodatki. Wnioskował o nie u Autora nowy wydawca. Wszystko po to, by Czytelnik dostał do rąk nie tylko tytułową opowieść, ale również materiały dodatkowe.
 

Piotr Stojowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe