Reset

  • 27.10.2020, 13:57
  • Piotr Stojowski
Reset materiały prasowe
Muzyczne dzieło Sebastiana Fabijańskiego

Okazuje się, że nie tylko gra w filmach i teatrze, ale też śpiewa.. Sebastian Fabijański powiedział niedawno, że potrzebuje resetu. Dziś dowiadujemy się, że "Reset" to tytuł nowego, nadchodzącego albumu Sebastiana, który od
 tej pory podpisuje się pod swoją twórczością samym nazwiskiem - Fabijański.

W sieci pojawił się pierwszy singiel z nadchodzącej płyty zatytułowany "Huśtawka". 

"To utwór, który jest nesiony emocjami i wspomnieniami z dzieciństwa, natomiast tekst jest mieszanką tych emocji i wspomnień z moim aktualnym punktem widzenia świata, ludzi i relacji. 

Fragment utworu "jest pięknie przecież" zawsze był ironią, ale dziś ironia odnosi się już do czegoś zupełnie innego. Kiedy pisałem ten utwór, nie miałem pojęcia  jaka będzie sytuacja i nie miałem pojęcia, jak aktualny będzie ten utwór w dniu premiery" - Sebastian Fabijański.

 

Piotr Stojowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe