Muzyczny Tlen

  • 18.09.2020, 11:40
  • Piotr Stojowski
Muzyczny Tlen materiały prasowe
Singiel, który wykonuje Rozalia Myszkowska

Przedstawiamy utwór mocno związany z Sochaczewem. Bo i wokalistka jest nam bliska. Kim jest Rozalia Myszkowska?

Nazywam się Rozalia Myszkowska, mam 16 lat.
Jestem wokalistką już ok. 4 lata. W czerwcu b.r ukończyłam Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Żyrardowie.
To właśnie tam narodziła się moja pasja do śpiewania. 

Cieszę się, że po tych kilku latach pracy i zaangażowania wielu osób udało mi się wydać mój singiel.
Na pewno Sochaczew jest teraz takim ważnym miejscem dla mnie, miejscem który dobrze mi się kojarzy, ponieważ na bulwarach w Sochaczewie została nagrana część teledysku do singla.


"Muzyczny Tlen" opowiada o hejcie który towarzyszy nam na co dzień. Wokalistka w utworze poruszyła ten temat i opowiedziała całą swoją historię. Utwór ma być ukojeniem dla tych którzy czują się odrzuceni i hejtowani przez otaczające ich osoby tylko dlatego, że robią coś więcej niż chcą abyśmy robili. 

Chciałabym abyście słuchając mojej piosenki zapomnieli o tym że hejt istnieje, zapomnijcie o ludziach którzy mają coś złego do powiedzenia na wasz temat. Powtarzajcie sobie codziennie "Przed hejtem ludzi wcale się nie bronię". Ta piosenka jest dla mnie bardzo ważna, to nie tylko początek mojej kariery muzycznej ale też czas kiedy wreszcie przestaję bać się ludzi i hejtu który towarzyszy mi od jakiegoś czasu, mam nadzieję że piosenka się spodoba i dobrze ją przyjmiecie.

 

Piotr Stojowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe