Nowość od Antka Smykiewicza

  • 13.07.2020, 06:24
  • Piotr Stojowski
Nowość od Antka Smykiewicza materiały prasowe Antek Smykiewicz
Wokalista znany między innymi z przeboju „Pomimo burz" w czasie epidemii koronawirusa doświadczył izolacji poza Polską. W wyniku tych przeżyć powstał teledysk do jego najnowszej piosenki.

Pandemia wirusa COVID-19 zastała Antka Smykiewicza w podróży poślubnej po Kambodży. Wskutek zamknięcia granic, artysta został uwięziony na jednej z kambodżańskich wysp, bez bez perspektyw na powrót do domu. Gdy wreszcie udało mu się powrócić do kraju, musiał poddać się długotrwałej kwarantannie. Izolacja wokalisty trwała łącznie 111 dni!

Czas na kwarantannie Antek Smykiewicz wykorzystał w sposób kreatywny, tworząc teledysk do piosenki „Ot Tak". Składa się on z materiałów nakręconych przez artystę podczas pobytu w Azji, tuż przed i w trakcie izolacji na wyspie. Premiera singla i teledysku miała miejsce 9 lipca. 

 

Piotr Stojowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe