#zostanwdomu i wesprzyj lokalnych producentów - 7 dni na Mazowszu

  • 17.04.2020, 19:22 (aktualizacja 17.04.2020, 19:29)
  • Urząd Marszałkowski
#zostanwdomu i wesprzyj lokalnych producentów - 7 dni na Mazowszu
Od kilku tygodni sytuacja jest trudna dla wszystkich. Pandemia, wprowadzane obostrzenia nie sprzyjają rozwojowi małej przedsiębiorczości. W niełatwym położeniu znaleźli sie m.in. mazowieccy producenci żywności lokalnej. Możemy im pomóc. Wystarczy, że podczas naszych codziennych, również tych internetowych, zakupów wybierzemy produkty regionalnych wytwórców. Ich adresy znajdują się na www.mazovia.pl.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

– Pomagajmy naszym lokalnym mazowieckim producentom żywności. Robiąc zakupy, np. przez Internet, wybierajmy producentów z Mazowsza. W naszym regionie mamy wielu wspaniałych wytwórców, i tych małych i większych. Wielu z nagrodami samorządu województwa, np. z laurem marszałka. Nasze wyróżnienia to zawsze gwarancja najlepszych receptur i wyjątkowych smaków. Na stronie urzędu marszałkowskiego umieściliśmy kilka przydatnych adresów. Jeszcze raz zachęcam do wspierania lokalnej mazowieckiej przedsiębiorczości – apeluje marszałek województwa Adam Struzik.

 

Producenci regionalnej żywności, w dobie pandemii koronawirusa, starają się kontynuować działalność. Oferują możliwość zamówienia swoich produktów oraz pysznych dań przez Internet z dostawą lub odbiorem osobistym. Samorząd Mazowsza zachęca do wspierania polskich, mazowieckich producentów. Oferta członków Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze to nie tylko bogaty wybór, ale też gwarancja doskonałej jakości.

Adresy mazowieckich producentów lokalnej żywności znajdują się pod linkiem

 

7 dni na Mazowszu to program radiowy przedstawiający przegląd najważniejszych wydarzeń na Mazowszu w minionym.

Urząd Marszałkowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe