Adam Lemiesz wiceprezydentem Żyrardowa

  • 15.01.2020, 14:53
  • Jowita Leszczyńska
Adam Lemiesz wiceprezydentem Żyrardowa
Adam Lemiesz, został wiceprezydentem Żyrardowa. Obowiązki ma objąć 5 lutego, a w ratuszu zajmował się będzie zagadnieniami z zakresu oświaty, kultury, sportu, organizacji pozarządowych i pomocy społecznej.

Adam Lemiesz, został wiceprezydentem Żyrardowa. Obowiązki ma objąć 5 lutego, a w ratuszu zajmował się będzie zagadnieniami z zakresu oświaty, kultury, sportu, organizacji pozarządowych i pomocy społecznej. W przeszłości był dziennikarzem naszego radia, tu stawiał pierwsze kroki w zawodzie, jeszcze jako student. Potem został radnym rady miejskiej w Sochaczewie III kadencji (1998-2002). Rozstał się z Sochaczewem i zamieszkał w Żyrardowie, gdzie do tej pory był dyrektorem Wydziału Oświaty i Kultury Starostwa Powiatowego. Adam Lemiesz ma 44 lata, jest żonaty, ma troje dzieci. Ukończył LO Chopina, potem studiował zarządzanie oświatą na Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego, nauki polityczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz marketing na SGH.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jowita Leszczyńska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe