JedenOsiemL wraca

  • 31.10.2019, 09:36
  • Piotr Stojowski
JedenOsiemL wraca materiały prasowe
Autorzy Jak Zapomnieć znowu nagrywają.

Chyba nie ma osoby, która nie znałaby hitów "Jak zapomnieć" czy równie popularnego "Kiedyś było inaczej". Formacja, którą tworzą obecnie Łukasz (wokalista i autor tekstów) oraz Toffson (kompozytor i producent) zaskoczyli swoich fanów i po dłuższej nieobecności powrócili z nowym materiałem.

Piosenka "Zatrzymaj się" opowiada o tym, czy pojedyncze decyzje jednostki mają znaczenie marginalne, czy też zasadnicze?
Wielokrotnie zdarza się stanąć przed wyborem, który w danej chwili może się wydawać nic nie znaczący, ale w konsekwencji jest kluczowy dla naszego życia, jak również dla przyszłości wielu innych osób. Czy kiedyś było lepiej, bo było mniej? Czy to, że teraz jest więcej oznacza, ze kiedyś było gorzej?

"Świat pędzi, dlatego warto się zatrzymać i pomyśleć zanim zapędzi nas tam, gdzie nie chcielibyśmy żyć" - mówi Łukasz
 

 

Piotr Stojowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe