Kombi powraca z 5-10-15

  • 25.08.2019, 15:48
  • Piotr Stojowski
Kombi powraca z 5-10-15 materiały prasowe Kombi
nowa wersja utworu KOMBI "Bez ograniczeń energii - 5-10-15" feat. MC Silk.

Ten utwór KOMBI znany jest kilku pokoleniom Polaków, bowiem przez ćwierć wieku był muzyczną czołówką popularnego programu telewizyjnego „5-10-15”. Współcześnie prawie każdy koncert zespołu rozpoczyna się właśnie od tej kompozycji. Z okazji 50-lecia swojej pracy artystycznej kompozytor Sławomir Łosowski opracował nową wersję utworu, który stał się piosenką i do tytułu dodał 5-10-50.
Partię rapu wykonuje MC Silk, wybitny polski raper. Łosowski zastosował w piosence między innymi vocoder, nawiązując tym do początków swojej drogi artystycznej, gdy jako pierwszy w Polsce wykorzystał do nagrań i na koncertach ten instrument. Poza tekstem nawiązującym do 50- lecia lidera KOMBI i do energii płynącej z muzyki zespołu, nowa aranżacja od syntezatorów do gitar, ilustruje jego muzyczne fascynacje, które miały miejsce w ciągu 50 lat drogi artystycznej.
 

 

Piotr Stojowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe