Kasia Nova "Tańcząc Bez Ciebie”

  • 02.07.2019, 15:00
  • Piotr Stojowski
Kasia Nova "Tańcząc Bez Ciebie” materiały prasowe okładka
Nowa, taneczna propozycja na trwające wakacje

Co o piosence mówi Kasia Nona?

“Tańcząc bez Ciebie“ to    moja propozycja    na lato    2019. Od dawna chciałam    stworzyć utwór, którego    będzie się przyjemnie słuchać i do którego będzie się dobrze tańczyć podczas letnich dni i nocy. Kompozycja jest zwiewna, a kawałek słoneczny,  o romantycznym   wydźwięku podkreślonym latynoskim temperamentem. Utwór to opowieść o dawnej przebrzmiałej miłości, która powraca w postaci nostalgii kiedy to dziewczyna przypadkowo trafia w otoczenie, w którym to uczucie się rozwijało.    
Powracają dawne emocje i ona chciałaby na chwilę powrócić do tamtych chwil - zatańczyć jeszcze raz z ukochanym. Odnaleźć go w tych miejscach, w    których z nim bywała.Woła więc go, szuka, zachęca do zabawy.

“Chodź do mnie poczuj ten rytm
Tańczyć    będziemy tak aż    po świt..”

Oczywiście jego    tam nie    ma, to tylko urok miejsca, czar    nocy i lampka wina sprawiły, że    przeszłość na moment powróciła.

“Ty niestety byłeś snem,
I na piasku tańczę sama...”

Dziewczyna tańczy więc finalnie    sama bo    tego wieczoru, tej nocy nie chce tańczyć z nikim innym…

 

Piotr Stojowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe