Kolejna edycja PUNKY REGGAE live

  • 26.02.2019, 10:55
  • Piotr Stojowski
Kolejna edycja PUNKY REGGAE live materiały prasowe
Po udanej ubiegłorocznej edycji trasy PUNKY REGGAE live zapadła decyzja, że to muzyczne przedsięwzięcie będzie miało swój ciąg dalszy.

Zapowiedziana została tegoroczna odsłona PRlive 2019 , na która składać się będzie łącznie 17 koncertów. Na mapie trasy pojawiły się regularnie odwiedzane od lat lokalizacje, jak również całkowicie nowe miasta, takie jak Ostrów Wielkopolski, Tychy czy Dąbrowa Górnicza. Tym razem w roli głównej pojawią się dwa podmioty, czyli gospodarze trasy - FARBEN LEHRE oraz - podobnie jak podczas ubiegłorocznej edycji - zespół GUTEK. Z kolei mniej więcej po połowie koncertów podzielą się dwie kapele: the ANALOGS (zagrają w miejscach, w których nie było ich w ubiegłym roku) oraz wielce zasłużona dla polskiej muzyki warszawska formacja - CLOSTERKELLER. Tradycyjnie na każdym koncercie zagrają również zespoły, zaproszone w charakterze gości, a wśród nich: LENIWIEC (starzy dobrzy znajomi), ERELES (muzycy znani z kapeli KABANOS), punk-rockowcy z DE ŁINDOWS, brawurowe DIVERSITY, pozytywnie bujająca RAGGABARABANDA, śląski, mocny akcent pod nazwą SROGO, tajemniczy horror-band HRABIA czy młoda, energetyczna ekipa - ETA. Wszystkie koncerty rozpoczynają się planowo o godzinie 19:00.
 

 

Piotr Stojowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe