Zaistnieli w gronie 2000 wykonawców!

  • 10.02.2019, 12:24 (aktualizacja 10.02.2019, 13:10)
  • Grażyna Bolimowska-Gajda
Zaistnieli w gronie 2000 wykonawców!
#śniadanie z gościem# Sukces Patrii na międzynarodowym festiwalu! "PATRIA” zespół wokalno-instrumentalny Sochaczewskiego Centrum Kultury 10-13 stycznia tego roku wziął udział w międzynarodowym festiwalu: XIII International Sacred Music Festival „Silver Bells” na Łotwie. „PATRIA” zajęła III MIEJSCE w kategorii zespołów i grup wokalnych.  Dodatkowo Marysia Stasiak (wokalistka zespołu), zajęła I MIEJSCE w kategorii solistów (młodzież od 13 do 16 lat) oraz uhonorowana została nagrodą Specjalną Dyrektora Domu Polskiego w Dyneburgu (Łotwa). W ciągu czterech dni Festiwalu przez salę koncertową przewinęło się około 2000 wykonawców. Patria wystąpiła w składzie: Jacek Ornafa - tenor, Adam Nacewicz - tenor, Barton Kieszkowski - baryton i sekcja instrumentalna: Julia Pączek, Marysia Stasiak, Krystian Bugaj, Antoni Łażewski, Wiktor Łażewski. W rozmowie z Grażyną Bolimowska-Gajdą opowiadają o sukcesie, który dodaje skrzydeł.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Grażyna Bolimowska-Gajda

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zbyszek
Zbyszek 16.02.2019, 11:12
No Krystianek coraz większy, jak go ostatni raz u Was na stronie widziałem to jeszcze mniejszy był ale ja to pamiętam jak go na kolanach trzymałem. Mój bratanek jaki utalentowany :) Pozdrawiam, wujek Zbyszek

Pozostałe