Idą święta, a my śpiewamy na antenie

  • 23.12.2018, 12:27 (aktualizacja 23.12.2018, 13:49)
  • Grażyna Bolimowska-Gajda
Idą święta, a my śpiewamy na antenie
#śniadanie z gościem# #kultura w niedzielę#Joanna Cieśniewska – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, wydała płytę „Słone piosenki” i Joanna Rolewska - śpiewaczka, sopranistka, podziwiana za interpretację utworów Anny German oraz Jolanta Kawczyńska - wokalistka dziś z gitarą, świątecznie rozśpiewana. To premiera na antenie Radia Sochaczew. Tego jeszcze nie było - dziewczyny na żywo w świątecznej piosence i w rozmowie z Grażyną Bolimowską-Gajdą.

Wypoczęte, radosne, wszystko przygotowane zgodnie z planem, a w domu żadnej nerwowej atmosfery. Bawicie się z dzieciakami, układacie klocki...czy tak?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Świąteczne klimaty - kolędy pastorałki

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kiedy warto ugryźć się  w język i czego lepiej przy świątecznym stole nie chlapnąć (jakich tematów nie poruszać), zgodnie z zasadą: milczenie jest złotem, srebrem, platyną i innym cennym kruszcem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Premiera na antenie - pada śnieg, dzwonią dzwonki sań - piosenka świąteczna na antenie Radia Sochaczew w wykonaniu trzech dziewczyn - na żywo

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Grażyna Bolimowska-Gajda

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe