Mniej niż zero – najnowszy teledysk Lady Pank

  • 26.06.2018, 15:57 (aktualizacja 26.06.2018 16:15)
  • Redakcja
Mniej niż zero – najnowszy teledysk Lady Pank Wydawnictwo Agora
Teledysk Lady Pank do utworu „Mniej niż zero", z najnowszej płyty „LP1", z udziałem muzycznych gości wśród których są: Kasia Kowalska, Grzegorz Markowski, Tomasz Organek, Piotr Rogucki, Marcin Wyrostek, Wojciech Olszak.

Pierwsza płyta Lady Pank jest dla wielu fanów polskiej muzyki niczym Biblia. Przez wielu jest określana mianem „The Best Of", bo to właśnie z niej pochodzą największe przeboje zespołu: „Kryzysowa narzeczona", „Mniej niż zero", „Zamki na piasku", „Vademecum skauta", „Fabryka małp"...

I tak 15 czerwca, równo po 35 latach od premiery tego historycznego albumu, powstał „LP1“, jego remake z gościnnym udziałem plejady artystów. Lista gwiazd, które przyjęły zaproszenie zespołu, jest imponująca: Katarzyna Nosowska, Kasia Kowalska, Lech Janerka, Grzegorz Markowski, Artur Rojek, Maciej Maleńczuk, Tomasz Organek, Krzysztof Zalewski, Piotr Rogucki, Marcin Wyrostek.

Kolejnym prezentem, który zespół przygotował dla swoich fanów, są bonusy - trzy piosenki, które wprawdzie nie ukazały się na debiutanckim albumie Lady Pank, ale zostały nagrane i wylansowane jeszcze przed jego ukazaniem się na rynku: „Tańcz głupia tańcz“, „Mała Lady Punk“ i „Minus 10 w Rio“. Wykonanie tej ostatniej przez Katarzynę Nosowską powali na kolana nie tylko fanów tej artystki.

 

Płyta LP1 - Lista piosenek:
1. Mniej niż zero - Lady Pank i goście
2. Kryzysowa narzeczona - Organek
3. Fabryka małp - Zalewski
4. Pokręciło mi się w głowie - Janerka / Panasewicz
5. Du du - Panasewicz
6. Zakłócenie porządku
7. Zamki na piasku - Kowalska
8. Wciąż bardziej obcy - Rojek
9. Vademecum skauta - Rogucki
10. Moje Kilimandżaro - Markowski / Panasewicz
11. Mała Lady Punk - Borysewicz
12. Tańcz głupia tańcz - Maleńczuk
13. Minus 10 w Rio - Nosowska

 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe