68-latka z nielegalnym spirytusem: sprzedawała alkohol na swoim osiedlu

  • 28.05.2018, 08:17
  • KPP Sochaczew
68-latka z nielegalnym spirytusem: sprzedawała alkohol na swoim osiedlu
Sochaczewianka została doprowadzona do komendy, gdzie przedstawiono jej zarzut z kodeksu karnego skarbowego.

Sprzedawała alkohol z nielegalnego źródła nie przejmując się konsekwencjami, jakie może nieść jego spożycie. Policjanci zabezpieczyli w jej mieszkaniu butelki z bezbarwną cieczą, która w najbliższym czasie trafi do badań. 

 

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję wpadli na trop 68 – letniej mieszkanki Sochaczewa, która sprzedawała alkohol bez polskich znaków akcyzy. Wczoraj operacyjni weszli do jej mieszkania, gdzie zabezpieczyli kilkanaście butelek z bezbarwną cieczą. Ustalili, że kobieta od dłuższego czasu zajmuje się jego sprzedażą. W trakcie czynności okazało się, że nabywcy nielegalnego towaru to głównie mieszkańcy osiedla na którym mieszkała 68 – latka.

Kobieta została zatrzymana, a butelki zabezpieczone. Sochaczewianka została doprowadzona do komendy, gdzie przedstawiono jej zarzut z kodeksu karnego skarbowego. Kobiecie grozi kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3 lub obydwie kary łącznie.

KPP Sochaczew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe