Remont Licealnej: nie ma drzew, ale jest ścieżka rowerowa

  • 21.05.2018, 13:46 (aktualizacja 21.05.2018, 14:24)
  • JW
Remont Licealnej: nie ma drzew, ale jest ścieżka rowerowa Radio Sochaczew
Po wykonaniu tych prac wykonawca przystąpi do uporządkowania krzyżówek z ul. Dąbrowskiego i Wojska Polskiego.

Coś za coś. Nie ma drzew, ale jest, czy też raczej będzie, ścieżka rowerowa. Właśnie finalizują się prace związane z jej układaniem. Układaniem, a nie wylewaniem, gdyż, co na pewno nie spodoba się wielu rowerzystom, ścieżka budowana jest z kostki brukowej.

 

Na bieżąco informujemy o postępach prac na ulicy Licealnej. Obecnie po obu stronach ulicy wykonywane są nowe chodniki z kostki brukowej, a po jednej dodatkowo ścieżka rowerowa w kontrastującym z ciągiem dla pieszych, żółtym kolorze kostki. By mogła powstać, wycięto wszystkie drzewa wzdłuż tego brzegu drogi. Po wykonaniu tych prac wykonawca przystąpi do uporządkowania krzyżówek z ul. Dąbrowskiego i Wojska Polskiego, ale o tych pracach poinformujemy wkrótce.

 

JW

JW

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe