Kładka na Bzurze: zerwali betonowe płyty, położą kostkę

  • 21.05.2018, 07:58
  • Redakcja/UM
Kładka na Bzurze: zerwali betonowe płyty, położą kostkę UM Sochaczew
Nowe dojście powstanie zarówno od strony Staszica, jak od Gawłowskiej.

Tym razem to nie tylko kosmetyka. Zakres remontowych prac zaplanowanych i realizowanych na zlecenie Urzędu Miasta jest znacznie większy. Popularna kładka na naszej Bzurze, łącząca ulicę Staszica z Gawłowską, doczeka się lepszego wyglądu i funkcjonalności. Prace właśnie ruszyły.

 

Trwa remont kładki na Bzurze w Sochaczewie. Zerwano stare betonowe płyty i wkrótce w ich miejsce pojawi się kostka brukowa z krawężnikami. Nowe dojście powstanie zarówno od strony Staszica, jak od Gawłowskiej.

Jak podaje ratusz, powstanie łącznie 330 metrów chodnika o szerokości od 3 do 4 metrów. Dodatkowo słupy istniejących lamp zostaną podwyższone, a na ich szczycie zamontowane będzie oszczędne oświetlenie ledowe. Sochaczewski Zakład Wodociągów i Kanalizacji zajmie się czyszczeniem metalowych elementów, pomaluje je oraz wymieni drewniane podłoże kładki.

Redakcja/UM

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe