Iłów wspominał śp. Sylwestra Rozdżestwieńskiego

  • 17.05.2018, 14:09 (aktualizacja 17.05.2018, 16:22)
  • Tomasz Marciniak
Iłów wspominał śp. Sylwestra Rozdżestwieńskiego
W Iłowie odbył się V Memoriał Sylwestra Rozdżestwieńskiego zorganizowany przez szkołę podstawową im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie.

W godzinach porannych w środowiskowej hali sportowej odbyły się zawody młodzieżowych drużyn strażackich. Dodatkowo licznie zebrana widownia mogła obejrzeć pokaz wyszkolenia fizycznego oraz samoobrony i techniki interwencyjnej przygotowany przez uczniów I LO CN-B im. Polskich Spadochroniarzy w Płocku.

W samo południe w auli gimnazjum odbyło się wspomnienie postaci śp. Sylwestra oraz wręczenie pamiątkowych pucharów dla rywalizujących  drużyn strażackich. Oprócz tego wręczono pamiątkowe medale. Jeden z nich trafił do Radia Sochaczew, z którym Sylwester Rozdżestwieński był związany od samego początku.

Ostatnim punktem środowego memoriału był turniej tenisa stołowego w kategorii szkół podstawowych i OPEN.

A tak Sylwestra Rozdżestwieńskiego wspomina Ewa Ryfa, dyrektor szkoły podstawowej w Iłowie im. Marszałka Józefa Piłsudskiego:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

O tym co działo się w Iłowie, mówi Bożena Jóźwik, wice dyrektor SP w Iłowie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Tomasz Marciniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe