Zmarł Kazimierz Kwiatkowski, znany sochaczewski cyklista

  • 16.05.2018, 12:26 (aktualizacja 16.05.2018 12:46)
Zmarł Kazimierz Kwiatkowski, znany sochaczewski cyklista
W wieku 74 lat zmarł wczoraj Kazimierz Kwiatkowski, znany w sochaczewskim światku cyklistów niezwykle sympatyczny, ciepły i zaangażowany człowiek. Uczestnik i współorganizator wielu rajdów, wycieczek i spotkań.

Kazimierz Kwiatkowski od lat cieszył się ogromną sympatią w świecie sochaczewskiego sportu i rekreacji. Uśmiechnięty, aktywny, bardzo sympatyczny - podkreślają wszyscy znajomi i nieznajomi pana Kazimierza. Znali Go uczestnicy rajdów, w których brał udział albo, jeśli stan zdrowia mu nie pozwalał, przynajmniej odprowadzał startujących lub witał ich na mecie.

Organizował liczne wycieczki i mini rajdy, zachęcał starsze osoby do aktywności fizycznej i sam był najlepszym przykładem na to, jak pozytywnie wpływa to na samopoczucie i zdrowie. Z aparatem i kamerką towarzyszył wielu wydarzeniom sportowym, zamieszczał relacje na Facebooku, był przyjacielem wszystkich, którzy biegali, jeździli i spacerowali po mieście i okolicach. Pełen energii, zarażał dobrym humorem. Określenie "młody duchem" świetnie do Niego pasowało.

Panie Kazimierzu, rajdy rowerowe bez Pana nie będą już takie same...

Ostatnie pożegnanie odbędzie się w sobotę 19 maja o 12.00, w parafii św Wawrzyńca w Sochaczewie. Pogrzeb na cmentarzu parafialnym przy ulicy Traugutta. 

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego składamy serdeczne wyrazy współczucia. 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe