Uwaga! Awaryjna organizacja ruchu pociągów

  • 14.05.2018, 10:17
  • Redakcja
Uwaga! Awaryjna organizacja ruchu pociągów Koleje Mazowieckie
Zmiany obowiązują w okresie 14 – 18 maja br.

Koleje mazowieckie informują, że w związku z nie ukończeniem w terminie modernizacji posterunku Warszawa Włochy od dnia 14 maja, czyli od dzisiaj, wystąpią poważne utrudnienia w ruchu pociągów.

 

Regionalny Zespół Zarządzania Kryzysowego w PKP PLK działa już od 6 maja. Opracowuje awaryjną organizację ruchu i stara się zminimalizować opóźnienia pociągów. Jak donoszą Koleje Mazowieckie, nadal nie ma możliwości przejścia przez posterunek Warszawa Włochy liczby pociągów zaplanowanej od dnia 8 maja br.

Wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu pociągów na linii Warszawa - Skierniewice (odcinek Warszawa - Grodzisk Mazowiecki) i Warszawa - Łowicz Główny (odcinek Warszawa - Błonie). Niektóre pociągi na wskazanych odcinkach zostały odwołane, bądź kursują w skróconej relacji. Wprowadzono dodatkowe zatrzymania pociągów PKP IC. Łącznie odwołanych zostaje 7 pociągów w całej relacji, 2 pociągi będą kursować w skróconej relacji,

Zarządzone zostało nadzwyczajne wzajemne honorowanie biletów KM, IC na odcinku Warszawa - Skierniewice i Warszawa - Łowicz Główny.

Zmiany obowiązują w okresie 14 – 18 maja br.

 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe