Budują kanalizację w ulicy Księcia Janusza: ZWiK prosi o cierpliwość

  • 11.05.2018, 11:40
  • Redakcja
Budują kanalizację w ulicy Księcia Janusza: ZWiK prosi o cierpliwość ZWiK
To element większej inwestycji realizowanej w okolicach PKP.

Powstaje nowy odcinek kanalizacji w ulicy Księcia Janusza. Inwestycję realizuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sochaczewie, a wykonawcą jest firma Usługi Budowlano-Instalacyjne Naprawa Konserwacja Leszek Stańkowski. ZWiK planuje budowę kanalizacji na całej długości ulicy i prosi mieszkańców o cierpliwość.

 

Trwają prace związane z budową nowego odcinka kanalizacji sanitarnej w ulicy Ks. Janusza. To element większej inwestycji realizowanej w okolicach PKP. Wcześniej ZwiK wykonał pierwszą studnię w pasie drogowym ulicy Sienkiewicza. Jak informuje zakład, przepływ ścieków w tym rejonie został zapewniony. Docelowo ZWiK wybudować ma kanalizację sanitarną na całym odcinku ulicy Ks. Janusza. Termin realizacji zadania uzależnia od warunków pogodowych.

- Przyłącza kanalizacji sanitarnej do poszczególnych posesji będą również wykonywane w pasie drogowym przez ZWiK, natomiast dalszy ciąg przyłączy na terenach prywatnych właściciel nieruchomości jest zobowiązany do wykonania we własnym zakresie. W przypadku pytań w sprawie przyłączy kanalizacyjnych należy kontaktować się z przedstawicielami ZWiK lub generalnym wykonawcą robót, którzy są obecni na terenie budowy – informuje zakład, prosząc jednocześnie mieszkańców o cierpliwość i wyrozumiałość w związku z utrudnieniami, jakie powodują prace.

Redakcja

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe