Pożar samochodu ciężarowego w Konarach

  • 09.05.2018, 14:27
  • KP PSP Sochaczew
Pożar samochodu ciężarowego w Konarach mł. ogn. E. Durzyński
Po dojeździe stwierdzono, że pożarem w całości objęty jest zaparkowany na jednej z posesji ciągnik siodłowy marki Renault.

W dniu 6 maja, o godzinie 5:02, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie odebrał zgłoszenie o pożarze samochodu ciężarowego w Konarach (gmina Brochów). Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy gaśnicze z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brochowie.

Po dojeździe stwierdzono, że pożarem w całości objęty jest zaparkowany na jednej z posesji ciągnik siodłowy marki Renault.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu pożaru przy pomocy dwóch prądów piany ciężkiej w natarciu.

Akcję gaśniczą prowadzoną przez 6 strażaków PSP i 4 strażaków OSP zakończono o godzinie 5:34.

 

Tekst: st. kpt. T. Fijołek, zdjęcia: mł. ogn. E. Durzyński

KP PSP Sochaczew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe