Czy nowy market na L… uderzy w rynek sklepów w mieście? SONDA

  • 09.05.2018, 12:53 (aktualizacja 09.05.2018, 12:58)
  • Redakcja
Czy nowy market na L… uderzy w rynek sklepów w mieście? SONDA Radio Sochaczew
Ciekawi jesteśmy Waszego zdania.

Nowy market na L…, tak znany i tak pożądany przez mieszkańców, że nawet nie musimy pisać jego nazwy, codziennie nabiera pełniejszych kształtów. Zgodnie z planem powinien otworzyć swe progi dla konsumentów w trzecim kwartale tego roku. Nie wiemy jeszcze, jak obiekt będzie się prezentował w miejscu, gdzie niegdyś i przez wiele dekad mieściła się mleczarnia. Otoczenie malowniczej siedziby sanepidu i naszego najważniejszego, herbowego zabytku – ruin zamku książąt mazowieckich, to wszystko przecież zobowiązuje.

Czy market na L…, tudzież cała galeria handlowa, bo z dotychczasowych informacji wynika, że będzie to galeria, estetycznie podoła urokom okolicy, czy nie, już dziś możemy poważnie się zastanawiać, jak będzie się kształtował układ sklepowych sił w mieście. Na pewno zastanawiają się nad tym właściciele wszelkich sochaczewskich marketów, tak sieciowych, jak nie, a wreszcie małych lokalnych sklepików. Swego czasu mieszkańcy tak głośno domagali się marketu na L…, że teraz możemy mieć wizje, że gdy tylko sklep otworzy dla nich swe podwoje, tłum spragnionych zakupów sochaczewian nigdzie indziej, tylko tu przybiegnie.

Ciekawi jesteśmy Waszego zdania: czy nowy market na L… uderzy w rynek sklepów w mieście, czy też nie (tzn. żaden dotychczasowy sklep z powodu konkurenta nie ucierpi). Głosujcie i komentujcie.

 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Włodek
Włodek 09.05.2018, 14:52
Dodam jeszcze że wielu mieszkańców jest zwolennikiem takich sklepów.
Włodek
Włodek 09.05.2018, 14:43
Kolejny market spowoduje zamkniecie kilku małych, prywatnych sklepików. Od lat rząd i lokalne władze sprzyjają dużym sieciom handlowym zabijając tym samym Polską przedsiębiorczość. Kupując w tych sieciach handlowych wyprowadzamy pieniądze z kraju a tym samych z Sochaczewa. Nasi pradziadowie kiedyś walczyli o ten kraj a teraz władza oddaje go po części w obce ręce i nazywają sie patriotami.

Pozostałe