Handel jest jak narkotyk, uzależnia! [ROZMOWA]

  • 19.04.2018, 19:38 (aktualizacja 19.04.2018, 20:29)
  • Grażyna Bolimowska-Gajda
Handel jest jak narkotyk, uzależnia! [ROZMOWA]
Widzisz coś, co cię zachwyca i od razu chce ci się żyć. Wchodzisz na strych i wiesz, że żyjesz, może to będzie największe twoje odkrycie!

Jan Puchalski handlarz starociami znany w środowisku jako Jastrząb w rozmowie z Grażyną Bolimowską-Gajdą
Występował w serialu „Handlarze. Na zlecenie”. Do tej pory  jest rozpoznawalny, ma  swoich wiernych fanów, tak jak i klientów, on im ufa, a oni jemu. W serialu, jak mówi, czasem się stawiali, gdy scenariusz niekoniecznie odpowiadał jemu i kolegom z branży.
Jak tanio kupić i drogo sprzedać, żeby zarobić? Handel starociami to nowa moda, coraz chętniej sięgamy po przedmioty, które mają  swoją historię, które wydają się nam cenne. Powody, dla których je gromadzimy są różne.  Jedni sięgają po nie dla ich urody,  w ten sposób chcą  odmienić swój dom, lubią powiew przeszłości. Dla innych to lokata kapitału. 

 

 

Rozkłada swój stragan na targowiskach i sprzedaje, ale również kupuje, wszystko, co wydaje mu się cenne i co może potem sprzedać

loadingŁaduję odtwarzacz...

Skąd czerpie niezbędną wiedzę i  czy to trudna sztuka

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mega okazje zdarzają się 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

Grażyna Bolimowska-Gajda

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kuba
Kuba 30.06.2022, 12:13
Śmieci spod blokowisk....

Pozostałe