Spotkania z ministrem Jackiem Sasinem w powiecie sochaczewskim

  • 17.04.2018, 14:04
  • Biuro Poselskie Macieja Małeckiego
Spotkania z ministrem Jackiem Sasinem w powiecie sochaczewskim
Po sobotniej konwencji Prawo i Sprawiedliwość zaczęło wielką drogę po Polsce i wielką rozmowę z Polakami.

Na zaproszenie posła Macieja Małeckiego w niedzielę 22 kwietnia w naszym powiecie będzie gościł minister Jacek Sasin, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów. Spotkania z ministrem Jackiem Sasinem odbędą się w niedzielę 22 kwietnia o 16.00 w Nowej Suchej (Gminny Ośrodek Kultury, Nowa Sucha 50A) i o 18.00 w Rybnie (remiza OSP Rybno, ul. Długa 2).

Wizyta ministra Jacka Sasina odbędzie się w ramach spotkań parlamentarzystów PiS z Polakami. Po sobotniej konwencji Prawo i Sprawiedliwość zaczęło wielką drogę po Polsce i wielką rozmowę z Polakami.

Spotykamy się z naszymi wyborcami, ale też z tymi, którzy będą chcieli z nami rozmawiać na temat dzisiejszej sytuacji, na temat naszych propozycji przedstawionych podczas konwencji – powiedział poseł Maciej Małecki, który w ramach tej samej akcji w niedzielę 15 kwietnia spotkał się z mieszkańcami Środy Wielkopolskiej.

W sobotę 14 kwietnia podczas warszawskiej konwencji PiS premier Mateusz Morawiecki przedstawił kolejne, nowe propozycje programowe. Wśród nich są m.in. wyprawka szkolna w wysokości 300 zł na każde uczące się dziecko poniżej 18 roku życia, obniżka podatku CIT z 15 do 9 procent dla małych i średnich przedsiębiorców, czyli do poziomu najniższego w Europie, obniżenie składek ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców i utworzenie Funduszu Drogowego w wysokości 5 mld zł, który pozwoli na budowę i remonty kilku tysięcy kilometrów dróg gminnych, miejskich i powiatowych.

Biuro Poselskie Macieja Małeckiego

Biuro Poselskie Macieja Małeckiego

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe