Warszawska liga okręgowa
KS Konstancin – KS Teresin 1:3 (0:1)
Bramki: Kamil Bartosiewicz 3
Teresin: Nowakowski, Popławski, Zych, Kacper Bargieł, Kowalski, Oziemblewski, Leszczyński, Kuśmider (Węsek), Bartosiewicz (Figat), Szewczyk (Bauman), M.Bargieł
Płocka liga okręgowa
Unia Iłów - Skrwa Łukomie 2:1 (1:1)
Bramki: Piotr Chmielak, Tomasz Grzywacz
Unia: Marcin Chmielak, Mariusz Kunikowski (61' Mateusz Janicki), Łukasz Świątek, Adam Zając, Piotr Chmielak (87' Alan Karasek), Rafał Trakul, Kamil Wojciechowski, Grzegorz Banasiak (55' Tomasz Trafalski), Damian Wojciechowski (65' Oskar Kobierecki), Hubert Krasoń (83' Szymon Kamiński), Tomasz Grzywacz (76' Damian Karasek)
Warszawska A klasa
Piast Feliksów – Partyzant Leszno 4:0 (1:0)
Bramki: Adam Góralczyk, Krzysztof Różycki, Adrian Dąbrowski, Sebastian Strzelczyk
Piast: Florczak, Konik, Walczak, Kawczyński, Sobczyk (Strzelczyk), Zwierzchowski, Krawczak, Różycki, Miller (Kozłowski), Dąbrowski, Góralczyk (Rembiejewski)
Orzeł Kampinos – Promyk Nowa Sucha 3:4 (2:1)
Bramki: Dariusz Zieliński, Maciej Zaleski, Grzegorz Komorowski - Michał Maciak 2, Maciej Nowicki, Sylwester Płacheta
Orzeł: Kulesza, Blicharski, Paluch, Jusiński, Poddenek, Zieliński, Komorowski, Sawicki, K.Pastusiński, Zaleski (Stefański), P.Świerczyński (Basiak)
Promyk: Bartłomiej Dragański, Karol Drązikowski, Marcin Jaworski, Marek Simiński, Maciej Nowicki, Adrian Chałubek (28′ Dawid Stypuła), Marcin Nowak, Robert Dąbrowski, Michał Maciak (80′ Łukasz Pacholski), Łukasz Piórkowski (80′ Rafał Dalke) i Sylwester Płacheta.
Płocka B klasa
Orkan Sochaczew – Relax Miszewo Murowane 8:1 (2:0)
Bramki: Cezary Czarnecki 6, Kamil Dłutek 2
Orkan: Kuśmider (Gomza), Kołodziejczak (Maćkiewicz), Adrian Rogala (Widyński), Mariusz Robala, Świstak, Dłutek (Majewski), Malinowski (Mencel), Mamcarz, Lewandowski, Czarnecki (Tomaszkiewicz), Sobieraj (Samoraj)
Warszawska B klasa
Relax Radziwiłłów – Sokół Budki Piaseckie 2:2 (0:0)
Bramki: Kamil Bigaj, Artur Fijołek
Sokół: Paczkowski, Pałuba, Szcześniak, Bylicki, K.Bigaj, R.Fijołek (Gzik), M.Bigaj, Kaczmarek (Gieleciński), A.Fijołek, Rosa
Orion Cegłów – KS II Teresin 0:3 (0:1)
Bramki: Robert Bajurski 2, Artur Wróbel
Teresin: Antczak, Ziółkowski, Gral, K.Bargieł, R.Bargieł, Bajurski, Godek, Wróbel (Feder), Szydłowski (Węsek), Gmurek, Banaszek
Milan II Milanówek – Tajfun Brochów 1:2 (0:2)
Bramki: Mariusz Wiciak 2
Tajfun: M.Orliński, Nowicki, P.Orliński, Wasilewski, Pisarek, Stefaniak (Malinowski), Foks (Kubiak), Dąbrowski (Bartkowski), Danowski, Wiciak, Wójcik
Napisz komentarz
Komentarze