Praktykuj u Marszałka - 7 dni na Mazowszu

  • 13.04.2018, 08:21
  • Redakcja
7dni_2018-04-13_loop.mp3
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dobra wiadomość dla studentów z Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego organizuje cykl letnich płatnych praktyk zawodowych. Praktyki to nie tylko dobry sposób na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, ale także możliwość sprawdzenia własnych umiejętności i poszerzenia wiedzy. Nabór wniosków rusza 9 kwietnia br. Na chętnych czeka 100 miejsc. Co ważne praktyki są płatne. Każdy praktykant otrzyma wynagrodzenie w wysokości 2055 zł brutto.

Praktyki odbywać się będą w lipcu, sierpniu i wrześniu w siedzibie urzędu marszałkowskiego – w Warszawie i jego delegaturach w Płocku, Ciechanowie, Siedlcach, Ostrołęce i Radomiu. Na studentów czeka 100 miejsc. Praktyki będą trwały 20 dni roboczych w danym miesiącu i obejmą 150 godzin pracy w urzędzie. Każdy student może uczestniczyć tylko w jednej miesięcznej praktyce w danym roku kalendarzowym. Program „Praktyki u Marszałka” skierowany jest do studentów zameldowanych w województwie mazowieckim i jednocześnie studiujących na stacjonarnych studiach wyższych I i II stopnia (licencjackich, magisterskich i inżynierskich) na uczelniach państwowych i prywatnych na Mazowszu. Do udziału w praktykach mogą zgłaszać się studenci, którzy ukończyli minimum pierwszy rok studiów i są poniżej 26 roku życia.

Rekrutacja składa się z trzech etapów. Najpierw kandydaci muszą prawidłowo wypełnić i w terminie złożyć wniosek zgłoszeniowy. Drugim etapem jest test wiedzy o Mazowszu, który odbędzie się w  maju tego roku, ostatnim – rozmowa kwalifikacyjna. Warto podkreślić, że praktyki w urzędzie marszałkowskim są płatne, a kwota wynagrodzenia jest z roku na rok coraz wyższa. W tym roku studenci, którzy zakwalifikują się do programu otrzymają po 2055 zł brutto na podstawie podpisanej z nimi umowy zlecenia.

Nabór wniosków o odbycie praktyk studenckich w ramach programu „Praktyki u Marszałka” rusza już 9 kwietnia br. i potrwa do 27 kwietnia br.

Formularze „Wniosków o przyjęcie na praktyki” wraz z regulaminem praktyk dostępne są na stronie urzędu www.mazovia.pl (w zakładce „Praktyki w UMWM”). Zgłoszenia można składać osobiście w punktach kancelarii ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 26 (parter), Okrzei 35 (IV piętro pok. 424a) lub w delegaturach urzędu w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu lub Siedlcach, a także wysyłać pocztą na adres ul. Jagiellońska 26,
03-719 Warszawa. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem: [email protected]

 

Poza tym w audycji:

  • Mieszkańcy okolic Modlina zaniepokojeni sytuacją portu lotniczego
  • 57 wozów strażackich dla mazowieckich OSP

  • Ruszył program wykrywania nowotworów głowy i szyi, dzięki temu Szpital Bródnowski w Warszawie przeprowadzi więcej badań onkologicznych

Fot: mazowieckie.com.pl

7 dni na Mazowszu to program radiowy przedstawiający przegląd najważniejszych wydarzeń na Mazowszu w minionym

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe