Wielki mecz sochaczewskich rugbistów: klub bardzo liczy na kibiców

  • 06.04.2018, 12:03 (aktualizacja 06.04.2018, 12:08)
  • Redakcja
Wielki mecz sochaczewskich rugbistów: klub bardzo liczy na kibiców Radio Sochaczew
- Będzie to na pewno bardzo dobre widowisko na wysokim poziomie sportowym – mówi menedżer klubu Maciej Brażuk. - Bardzo liczymy na was jako tego szesnastego zawodnika.

To będzie pierwszy w tym sezonie mecz sochaczewskich rugbistów przed własną publicznością. Już jutro nasi zmierzą się z nie byle kim, bo Mistrzem Polski – MasterPharm Budowlani Łódź SA. W rozgrywce weźmie udział między innymi duma Whizz RC Orkan Sochaczew, zawodnik mistrzostw świata, Givii Bereshvili z Gruzji. Klub bardzo liczy na doping kibiców z Sochaczewa.

 

- To będzie bardzo ciężki mecz, spójrzmy na drużynę przeciwnika. To jest Mistrz Polski, jedna z nielicznych prawie zawodowych drużyn w naszym kraju, której zawodnicy mają podpisane kontrakty, a klub ma bardzo wysoki budżet. Już chociażby z tego powodu ten mecz będzie naprawdę mocny – mówi trener Whizz RC Orkan Maciej Misiak.

W najbliższą sobotę, 7 kwietnia, na stadionie przy ul. Warszawskiej w Sochaczewie nasi zmierzą siły z MasterPharm Buwlani Łódź SA.

- Ale my też mamy swoje atuty. Pierwszy z nich to nasze boisko – wylicza trener Misiak. - Atmosfera, jaką tworzą nasi kibice. To zawsze dodaje skrzydeł naszym zawodnikom. Po drugie, w ostatnim czasie przeszliśmy małą transformację i dążymy może jeszcze nie ku zawodowstwu, ale pragniemy być drużyną chociaż w połowie zawodową. Trenujemy ponad sto procent więcej. Zawodnicy są przyzwoicie przygotowani motorycznie, myślę że do pełnej kondycji w tym zakresie brakuje nam już tylko jednego sezonu.

Klub bardzo gorąco zachęca wszystkich mieszkańców do licznego przybycia na stadion Orkana.

- Będzie to na pewno bardzo dobre widowisko na wysokim poziomie sportowym – mówi menedżer klubu Maciej Brażuk. - Bardzo liczymy na was jako tego szesnastego zawodnika. Nasza drużyna zawsze słynęła z sochaczewskiej marakany, kiedy to kibice uskrzydlali tę drużynę i ta wygrywała mecze czasami wręcz nie do wygrania.

Zapraszamy raz jeszcze na mecz już jutro o godzinie 16.00.

Redakcja

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe