Konkurs Srebrne Gody: znamy zwycięzców

  • 25.03.2018, 13:17 (aktualizacja 25.03.2018 13:27)
  • Monika Figut
Konkurs Srebrne Gody: znamy zwycięzców Radio Sochaczew Państwo Katarzyna i Artur Wrzesińscy, zwycięzcy konkursu Srebrne Gody
Wiemy już, kto pojedzie na weekend do Pragi, czyli kto zwyciężył w naszym konkursie Srebrne Gody, zorganizowanym z okazji 25-lecia Radia Sochaczew.

Jesteśmy świeżo po rozstrzygnięciu finału Konkursu Srebrne Gody, zorganizowanego z okazji 25-lecia Radia Sochaczew. I wiemy już, kto zdobył główną nagrodę, czyli kto pojedzie na weekend do Pragi. Laureaci dzisiejszej odsłony konkursu odpowiedzieli zgodnie na wszystkie zadane pytania. To Katarzyna i Artur Wrzesińscy. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, ale też wszystkim małżeństwom, obchodzącym w tym roku srebrne gody, które wzięły udział w konkursie: Katarzynie i Dariuszowi Janiakom – finalistom rywalizacji, Luizie i Andrzejowi Ząbczyńskim oraz Urszuli i Bogusławowi Deperasom.

Katarzyna i Artur Wrzesińscy nie kryli radości ze zwycięstwa. I szczerze mówili, jak wielu emocji dostarczył im konkurs. Zarówno w pierwszym, jak i drugim etapie. To ich pierwsza przygoda tego typu i od razu najwyższe podium. Planują, że na weekend w Pradze wybiorą się w okolicach jubileuszowej daty rocznicy swojego ślubu, która przypada 14 sierpnia. Państwo Katarzyna i Artur Wrzesińscy poznali się w sochaczewskim liceum i to wówczas zaczął się ich związek, przypieczętowany po pięciu latach parą obrączek. Do dziś mieszkają w naszym mieście. Mają dorosłego syna Oskara i, jak mówią, są naprawdę szczęśliwi.

Monika Figut

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe