Sprzedawał pod szkołą papierosy bez akcyzy

  • 13.03.2018, 09:56
Sprzedawał pod szkołą papierosy bez akcyzy KPP Sochaczew Papierosy bez polskiej akcyzy, KPP Sochaczew
Nie tylko sprzedawał nieletnim pod szkołą papierosy bez akcyzy. W jego domu policjanci znaleźli narkotyki.

Przed sądem rodzinnym będzie odpowiadał 16-letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego, który handlował pod szkołą papierosami bez polskich znaków akcyzy. Podczas przeszukania policjanci znaleźli w jego łóżku marihuanę.

 

Policjanci z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego zauważyli pod jedną ze szkół średnich młode osoby palące papierosy. Natychmiast zareagowali i podczas wykonywanych czynności u 16-latka znaleźli kilka zafoliowanych paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Ustalono, że nieletni zdążył sprzedać jedną paczkę swojemu koledze, który podobnie jak on, nie miał ukończonych 18 lat. Cena sprzedanych wyrobów tytoniowych była o ponad połowę niższa od tej, jaką należy zapłacić za tę markę w sklepie.

Posiadanie i handel papierosami bez akcyzy to nie jest jednak koniec kłopotów 16-latka. Policjanci, którzy pojechali do niego na przeszukanie, znaleźli marihuanę, którą nieletni ukrył w łóżku. Za posiadanie, wprowadzanie do obrotu wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy oraz posiadanie środków odurzających będzie odpowiadał przed sądem rodzinnym.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe