Pierwszy krok już za nimi

  • 11.03.2018, 19:58 (aktualizacja 12.03.2018 20:39)
Pierwszy krok już za nimi UKS Orkan Judo Sochaczew
W Starych Proboszczewicach odbył się Turniej Pierwszego Kroku w Judo Randori Sędziowane. W zawodach udział wzięli przedstawiciele UKS Orkan Judo Sochaczew.

20 zawodników judocy Orkan Judo Sochaczew wzięło udział w Turnieju Pierwszego Kroku w judo, który odbył się w Starych Proboszczewicach. Dla większości zawodników były to pierwsze w życiu zmagania na tatami. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach : Walki ne waza i walki tachi waza. Zawodnicy trenujący najkrócej toczyli walki w ne waza, a zawodnicy z większym stażem treningowym w tachi waza. W ne waza startowało 11 zawodników:
Dominik Tempczyk, Bartosz Górz, Hanna Męczyńska, Antoni Bień, Oliwier Wargocki, Oliwia Kopacz, Mateusz Tempczyk, Amelia Sitowska, Weronika Jeznach, Stanisław Lipiński, Maksymilian Dylewski, Tomasz Kubiak. Duże wyróżnienie dla zawodników którzy wygrali wszystkie swoje walki: Dominik Tempczyk, Oliwia Kopacz, Mateusz Tempczyk.

W tachi waza startowało 9 zawodników:
Maciej Olbiński 3 walki wygrane + nagroda najlepszego zawodnika turnieju 
Jacek Bargieł 3 walki wygrane 
Natalia Ciura 2 walki wygrane 1 przegrana
Amir Takouchet 2 walki wygrane
Wojciech Pawelec 2 remisy 1 przegrana 
W zawodach brały udział również : Julia Jesiolowska, Wiktoria Wójcik, Aniela Lipińska niestety przegrały swoje walki. 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe