Interwencja mieszkańców: ciemniejsze oblicza wiosny

  • 11.03.2018, 16:10
Interwencja mieszkańców: ciemniejsze oblicza wiosny
Otrzymaliśmy dziś od słuchacza takie właśnie zdjęcia. Mieszkanka skarży się, że obecnie na ulicy Wspólnej w Chodakowie dotarcie tak samochodem, jak suchym butem, do własnej posesji, jest praktycznie niemożliwe. Traka sytuacja powtarza się każdego roku.

Niestety, w okresie przedwiośnia i wiosną takie obrazki również w naszym mieście nie są rzadkością. Każdego roku mieszkańcy dokumentują pokryte grząskim błotem ulice przy swoich domach, prosząc o interwencję w tej sprawie. Wprawdzie stan utwardzenia dróg w naszym mieście poprawia się systematycznie, głównie dzięki realizacji przez ratusz programu „Drogi zamiast błota”, wciąż są uliczki, które czekają na stabilniejszy grunt. Tak jak dziś sfotografowana ulica Wspólna w Chodakowie. Postaramy się dowiedzieć, czy droga jest ujęta w harmonogramie utwardzania miejskich ulic w najbliższym czasie i przedstawić Państwu jak najszybciej, miejmy nadzieję – optymistyczne, wiadomości w tej sprawie.

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Chodakow
Chodakow 13.03.2018, 00:16
Proponuje założyć łańcuchy...
Wit
Wit 11.03.2018, 21:21
Taka sama sytuacja jest na ul. Orzeszkowej
Paulina
Paulina 11.03.2018, 19:21
Ludzie, zamiast robic zdjecia i afere, zbierzcie się i idźcie do urzędu podpisać papiery. Jest powiedziane, że droga będzie robiona już na wiosnę (kwiecień, może maj) tylko wszyscy mieszkańcy ulicy muszą złożyć podpisy bodajże do wtorku w urzędzie, inaczej możemy sobie tylko porobić więcej zdjęć. Wiem cos o tym bo sama mieszkam na tej ulicy. Pozdrawiam
Aldi
Aldi 12.03.2018, 14:33
To jak to - ulice robione są "na żądanie" ?
Mieszkaniec Chodakowa
Mieszkaniec Chodakowa 11.03.2018, 19:13
Jakby ktos z urzedu mieszkal na tej ulicy albo jakis znajomy rzadzacych tym miastem to w miesiac byla by piekna infrastruktura.

Pozostałe