TO MASZ w sobotę: Franciszek Niewiadomski odwiedził nasz program

  • 10.03.2018, 11:26
TO MASZ w sobotę: Franciszek Niewiadomski odwiedził nasz program
Gościem specjalnym dzisiejszego programu był Franciszek Niewiadomski, autor sobotniej audycji Sobota z Franiem. To on 25 lat temu zapoczątkował sobotni program z muzyką disco polo, która obecnie istnieje pod nazwą TO MASZ w sobotę.

Przez dwie godziny Franciszek Niewiadomski współprowadził program TO MASZ w sobotę z Tomaszem Marciniakiem. Był to czas wspomnień początków audycji sobotniej Sobota z Franiem. Rozmawialiśmy o poszczególnych punktach tego programu, który tworzył się przez tyle czasu. Ponadto Franciszek Niewiadomski poprowadził konkursy, które także są stałym punktem sobotniego programu. 

Był to czas wspomnień i anegdot. A to wszystko z okazji 25-lecia istnienia Radia Sochaczew. Z tej okazji postanowiliśmy dla naszych słuchaczy zaprosić autora sobotniego programu. 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Franciszkowi Niewiadomskiemu za wizytę w programie TO MASZ w sobotę i zapraszamy do częstszego odwiedzania nas :)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe