KONKURS Na zachodnim wybrzeżu Europy, czyli moje wymarzone wakacje w Portugalii

  • 6.03.2018, 22:34 (aktualizacja 08.03.2018 16:42)
  • Redakcja
KONKURS Na zachodnim wybrzeżu Europy, czyli moje wymarzone wakacje w Portugalii
6 marca - w dniu 25 urodzin radia - startuje konkurs "Na zachodnim wybrzeżu Europy, czyli moje wymarzone wakacje w Portugalii". Do wygrania jest 7-dniowa wycieczka dla dwóch osób do Portugalii (o wartości 3 tys. złotych) do zrealizowania w dowolnym terminie do końca tego roku.

I etap: Trzeba słuchać radia. Każdego dnia (od 6 do 28 marca) - od poniedziałku do piątku - kilkakrotnie będzie podawane na antenie jedno słowo (kojarzące się z wakacjami, Portugalią, radiem). Wystarczy wymyślić z tym słowem oryginalną, ciekawą, wyróżniającą się rymowankę i wysłać ją smsem na numer 7255 (o treści RADIOSOCHACZEW - spacja - treść rymowanki) - koszt 2,46 zł z VAT. Można wysłać dowolną liczbę smsów z różnymi rymowankami. Następnego dnia komisja konkursowa wybierze najciekawszą rymowankę i zadzwoni do tej osoby (rozmowa na antenie) i przekaże jej gadżety radiowe.

II etap: Każdy sms wysłany do nas wraz z rymowanką od 6 do 28 marca bierze udział w walce o wycieczkę do Portugalii. Spośród wszystkich nadesłanych propozycji komisja konkursowa wybierze 3 najciekawsze. Osoby, które zostaną wyłonione, zostaną zaproszone do radia i będą brały udział w finale na antenie.

REGULAMIN

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mariola
Mariola 8.03.2018, 17:21
Szkoda, że nie możecie podać tego słowa także na Facebooku (np. dla tych co w pracy nie mogą słuchać radia) :-(((

Pozostałe