Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 28 marca 2024 19:29
Reklama

Rocznicowe konkursy Radia Sochaczew przez cały marzec!

Ponad sto nagród do zdobycia w licznych konkursach przygotowała ekipa Radia Sochaczew z okazji swoich 25. urodzin. Do wygrania są atrakcyjne gadżety, smakołyki, sprzęt AGD, kolacje, torty, ale też tygodniowy pobyt w Portugalii czy weekend w Pradze.
Rocznicowe konkursy Radia Sochaczew przez cały marzec!

Konkursy do końca marca

To będzie niesamowity miesiąc dla słuchaczy Radia Sochaczew. Od wtorku 6 marca, czyli od dnia, w którym stacja skończy 25 lat, do końca marca każdy będzie mógł wziąć udział w radiowych konkursach, walcząc o atrakcyjne nagrody. A walczyć jest o co.


Tydzień w Portugalii

Jedną z najatrakcyjniejszych nagród przygotowanych przez Radio Sochaczew jest tygodniowy pobyt w Portugalii dla dwóch osób do wykorzystania w dowolnym czasie w tym roku. Walkę o wakacje podzielono na dwa etapy. W pierwszym słuchacze będą wysyłać sms-y z rymowankami zawierającymi słowa klucze, podawane na antenie Radia Sochaczew kilkakrotnie każdego dnia. Autor najlepszej rymowanki danego dnia otrzyma nagrodę niespodziankę. W drugim etapie trzech najlepszych autorów całego konkursu, wskazanych przez redakcyjne jury, powalczy na antenie o wymarzone wakacje w Portugalii.

Weekend w Pradze

O weekend w Pradze powalczą pary, które w tym roku obchodzą 25-lecie swojego małżeństwa. Konkurs rozgrywany będzie w każdą niedzielę marca. Małżeństwa rywalizować ze sobą będą, odpowiadając na pytania przygotowane przez Grażynę Bolimowską – Gajdę. Najlepsze pary wezmą udział w finale, który zaplanowano na 25 marca.


Torty, zjeżdżalnia, gadżety

By zachęcić Państwa do udziału w urodzinach Radia Sochaczew, wymieńmy choć kilka z wielu innych przygotowanych atrakcji. Dziecko, które urodzi się 6 marca w sochaczewskim szpitalu, dostanie specjalną wyprawkę od naszego solenizanta. Osoby, które w kolejnych dniach od 6 do 31 marca będą obchodzić swoje urodziny, mają szansę wygrania pysznego tortu. Zdradźmy tylko tyle, że tu liczyć się będzie refleks. „Zagadkowo, czyli dzieciaki z naszej paki wiedzą najlepiej” – w tym konkursie pytać będą dzieci, a najlepszy „odpowiadacz” wygra fantastyczną 3-metrową zjeżdżalnię. Autorzy najlepszych haseł promujących 25-lecie Radia Sochaczew otrzymają specjalne radioodbiorniki z logiem jubilata. Oryginalne ramki pod tablice rejestracyjne, torby na laptopy, drobny sprzęt AGD, parasolki, misie, kubki termiczne, zegary, kosze ze słodyczami, kolacje w Przepisie na Kompot, karnety do myjni – te i wiele innych nagród czeka na Państwa w Radio Sochaczew do końca marca. Wystarczy słuchać stacji i brać udział w konkursach. Życzymy dobrej zabawy i powodzenia.

REGULAMINY KONKURSÓW


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Miłość, wojna i śmierć Miłość, wojna i śmierć "Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu" - powieść z bogatym tłem historycznym to dla autora, nie będącego historykiem, duże wyzwanie - mówi Elżbieta Jodko-Kula. Autorka scenariuszy przedstawień, oraz powieści dla dzieci i młodzieży, Pisze też książki dla dorosłych. Wydawnictwo Szara Godzina opublikowało jej powieść obyczajową "Zdrady i powroty", a Wydawnictwo Prószyński Media książki opowiadające o mniej znanych fragmentach biografii dwóch kobiet, bliskich sercu Marszałka Józefa Piłsudskiego - "Maria Piłsudska. Zapomniana żona", oraz "Ostatnia miłość Marszałka. Eugenia Lewicka. Potem był „Czas niezapomnianych”. A najnowsza powieść to „Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu” Elżbieta Jodko-Kula. Autorka jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej i studium socjoterapii. Od lat pracuje jako pedagog w jednej z podwarszawskich szkół. Publikowała opowiadania i powieści dla dzieci i młodzieży, oraz teksty dramaturgiczne wydane w dwóch zbiorach scenariuszy przedstawień dla teatrów szkolnych. Kilka z nich otrzymało wyróżnienia lub nagrody w ogólnopolskich konkursach. Jedna z nagrodzonych sztuk pt. "Perły szczęścia nie dają" została adaptowana i zaprezentowana widzom teatru telewizji. Sztuka "Zapis" została zrealizowana przez Teatr Animacji w Poznaniu. W 2014 r. ukazała się powieść dla dorosłych zatytułowana "Zdrady i powroty". Dziś o powieści z bogatym tłem historycznym. Skomplikowane losy polskich rodzin zamieszkujących północno-wschodnie tereny międzywojennej Polski, w powojennej historii były pomijane milczeniem. Od września 1939 roku do końca wojny na Wileńszczyźnie pięciokrotnie zmieniali się okupanci, ale po wojnie nie uczono o tym w szkołach. Przypominanie, że na wschód od powojennych granic kiedyś była Polska, nie było dobrze widziane. Uciekinierzy i przesiedleńcy przez lata nie mogli odwiedzać rodzinnych ziem i wielu z nich do końca życia nie ujrzało opuszczonych w pośpiechu chat, domów i dworów. Powieść „Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu” opisuje historię przyjaźni trzech młodych mężczyzn, z pokolenia Kolumbów. Burzliwe dzieje dawnych Kresów stają się tłem i kanwą historii ich rodzin. W sielski obraz terenów, gdzie wielonarodowościowa ludność żyła we względnej harmonii, wkroczyła polityka i zmieniła wszystko. Przez lata zgodnie żyjący sąsiedzi poddani intensywnym działaniom agitatorów stali się dla siebie wrogami. Na przykładzie jednostkowych historii ludzkich pokazane są przemiany, które zaważyły na życiu setek tysięcy Polaków z Wileńszczyzny. Fakt, że część bohaterów to postacie autentyczne, uwiarygodnia opowieść. Na historię narodu składają się losy wszystkich jego dzieci i każdemu z nich należy się pamięć.Data dodania artykułu: 24.03.2024 12:42
Reklama
Reklama
Reklama