Rocznicowe konkursy Radia Sochaczew przez cały marzec!

  • 5.03.2018, 18:00 (aktualizacja 06.03.2018 00:47)
  • Izabela Goryniak
Rocznicowe konkursy Radia Sochaczew przez cały marzec!
Ponad sto nagród do zdobycia w licznych konkursach przygotowała ekipa Radia Sochaczew z okazji swoich 25. urodzin. Do wygrania są atrakcyjne gadżety, smakołyki, sprzęt AGD, kolacje, torty, ale też tygodniowy pobyt w Portugalii czy weekend w Pradze.

Konkursy do końca marca

To będzie niesamowity miesiąc dla słuchaczy Radia Sochaczew. Od wtorku 6 marca, czyli od dnia, w którym stacja skończy 25 lat, do końca marca każdy będzie mógł wziąć udział w radiowych konkursach, walcząc o atrakcyjne nagrody. A walczyć jest o co.


Tydzień w Portugalii

Jedną z najatrakcyjniejszych nagród przygotowanych przez Radio Sochaczew jest tygodniowy pobyt w Portugalii dla dwóch osób do wykorzystania w dowolnym czasie w tym roku. Walkę o wakacje podzielono na dwa etapy. W pierwszym słuchacze będą wysyłać sms-y z rymowankami zawierającymi słowa klucze, podawane na antenie Radia Sochaczew kilkakrotnie każdego dnia. Autor najlepszej rymowanki danego dnia otrzyma nagrodę niespodziankę. W drugim etapie trzech najlepszych autorów całego konkursu, wskazanych przez redakcyjne jury, powalczy na antenie o wymarzone wakacje w Portugalii.

Weekend w Pradze

O weekend w Pradze powalczą pary, które w tym roku obchodzą 25-lecie swojego małżeństwa. Konkurs rozgrywany będzie w każdą niedzielę marca. Małżeństwa rywalizować ze sobą będą, odpowiadając na pytania przygotowane przez Grażynę Bolimowską – Gajdę. Najlepsze pary wezmą udział w finale, który zaplanowano na 25 marca.


Torty, zjeżdżalnia, gadżety

By zachęcić Państwa do udziału w urodzinach Radia Sochaczew, wymieńmy choć kilka z wielu innych przygotowanych atrakcji. Dziecko, które urodzi się 6 marca w sochaczewskim szpitalu, dostanie specjalną wyprawkę od naszego solenizanta. Osoby, które w kolejnych dniach od 6 do 31 marca będą obchodzić swoje urodziny, mają szansę wygrania pysznego tortu. Zdradźmy tylko tyle, że tu liczyć się będzie refleks. „Zagadkowo, czyli dzieciaki z naszej paki wiedzą najlepiej” – w tym konkursie pytać będą dzieci, a najlepszy „odpowiadacz” wygra fantastyczną 3-metrową zjeżdżalnię. Autorzy najlepszych haseł promujących 25-lecie Radia Sochaczew otrzymają specjalne radioodbiorniki z logiem jubilata. Oryginalne ramki pod tablice rejestracyjne, torby na laptopy, drobny sprzęt AGD, parasolki, misie, kubki termiczne, zegary, kosze ze słodyczami, kolacje w Przepisie na Kompot, karnety do myjni – te i wiele innych nagród czeka na Państwa w Radio Sochaczew do końca marca. Wystarczy słuchać stacji i brać udział w konkursach. Życzymy dobrej zabawy i powodzenia.

REGULAMINY KONKURSÓW

Izabela Goryniak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe