Sparingowe granie naszych drużyn piłkarskich

  • 18.02.2018, 21:47 (aktualizacja 19.02.2018, 18:18)
  • Tomasz Marciniak
Sparingowe granie naszych drużyn piłkarskich
Kolejne mecze kontrolne rozegrały nasze zespoły piłkarskie, przygotowujące się do rundy wiosennej.

Piast Feliksów – Tajfun Brochów 3:2 (1:1)

Bramki: Mateusz Miller, Krzysztof Różycki, Sebastian Strzelczyk (k) – Mateusz Stefaniak, Michał Sobański

Piast: Florczak, Sobczyk, Walczak, Kawczyński, Zych, Zwierzchowski, Krawczak, Strzelczyk, Miller, Różycki, Oliwa Ponadto grali: Kozłowski, Konik

Tajfun: Pręgowski, Sadowski, Nowicki, Sobański, Przydatek, Pisarek, Bartkowski, Wiciak, Foks, Wójcik, Stefaniak Grali jeszcze: Malinowski, Dzięcioł, Ploch, Szypszak

 

Milan Milanówek – KS Teresin 0:2 (0:0)

Bramki: Kacper Bargieł, Marcin Bauman

Teresin: Nowakowski, zawodnik testowany (Szewczyk), Kacper Bargieł, Zych (Krzysztof Bargieł), Popławski (Wróbel), Węsek, Leszczyński (Bauman), Bartosiewicz (Kuśmider), Oziemblewski (Banaszek), M.Bargieł, Figat (Gmurek)

 

Widok Skierniewice – Promyk Nowa Sucha 6:1 (4:1)

Bramka: Rafał Muras

Promyk: Bartłomiej Dragański, Drązikowski, Mikulski, Zawodnik Testowany 1, Maciak, Muras, Dąbrowski, Jurczak, Marcinkowski, Dalke, Chałubek. Ponadto grali: Zawodnik testowany 2, Dobkiewicz, Radosław Dragański.

Sokół Budki Piaseckie - Szopen Sanniki 3:6 (0:2)

Bramki: Marcin Rosa 3

 

 

 

 

 

 

Tomasz Marciniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe